Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať v herni pred začiatkom turnaj)
Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:
ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
1. Matúš Bučko
2. Kevin Čižmarovič
3. Martin Oriňák
4. Miloš Popovič
5. Tomáš Parada
6. František Dolgoš
7. Fero Stribrnský
8. Vlado Tencer
9. Miroslav Hrubčo
10. Marcel Rešovský
11. Kamil Braso
12. Ivan Karola
13. Peter Greguš
14. Adrián Oriňák
15. Štefan Čižmarovič
16. Julian Klein
17. Juraj Briškár
18. Tibor Kiššimon
19. Marián Marhefka
20. Matej Fedorek
A
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Miloš Popovič
2:1
5:2
+3
2
Vlado Tencer
2:1
5:3
+2
2
Ivan Karola
2:1
4:4
0
2
Tibor Kiššimon
0:3
1:6
-5
0
B
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Adrián Oriňák
2:1
5:2
+3
2
Tomáš Parada
2:1
5:3
+2
22
2
Miroslav Hrubčo
2:1
4:3
+1
2
Matej Fedorek
0:3
0:6
-6
0
C
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Martin Oriňák
3:0
6:2
+4
22
3
Marcel Rešovský
2:1
5:2
+3
2
Kamil Braso
1:2
3:4
-1
1
Marián Marhefka
0:3
0:6
-6
24
0
D
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Matúš Bučko
3:0
6:0
+6
21
3
Peter Greguš
2:1
4:2
+2
2
František Dolgoš
1:2
2:4
-2
1
Juraj Briškár
0:3
0:6
-6
0
E
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Kevin Čižmarovič
3:0
6:0
+6
28
3
Fero Stribrnský
2:1
4:2
+2
2
Štefan Čižmarovič
1:2
2:5
-3
1
Julian Klein
0:3
1:6
-5
0
#
Hráč
Skupina
Poradie
Zápasy
Skóre
+/-
Nábeh
Body
1.
Kevin Čižmarovič
E
1
3:0
6:0
+6
28
3
2.
Matúš Bučko
D
1
3:0
6:0
+6
21
3
3.
Martin Oriňák
C
1
3:0
6:2
+4
22
3
4.
Miloš Popovič
A
1
2:1
5:2
+3
2
5.
Adrián Oriňák
B
1
2:1
5:2
+3
2
6.
Marcel Rešovský
C
2
2:1
5:2
+3
2
7.
Tomáš Parada
B
2
2:1
5:3
+2
22
2
8.
Fero Stribrnský
E
2
2:1
4:2
+2
2
9.
Vlado Tencer
A
2
2:1
5:3
+2
2
10.
Peter Greguš
D
2
2:1
4:2
+2
2
11.
Miroslav Hrubčo
B
3
2:1
4:3
+1
2
12.
Ivan Karola
A
3
2:1
4:4
0
2
13.
Kamil Braso
C
3
1:2
3:4
-1
1
14.
František Dolgoš
D
3
1:2
2:4
-2
1
15.
Štefan Čižmarovič
E
3
1:2
2:5
-3
1
16.
Julian Klein
E
4
0:3
1:6
-5
0
17.
Tibor Kiššimon
A
4
0:3
1:6
-5
0
18.
Marián Marhefka
C
4
0:3
0:6
-6
24
0
19.
Juraj Briškár
D
4
0:3
0:6
-6
0
20.
Matej Fedorek
B
4
0:3
0:6
-6
0
Štvrťfinále Best of 5
Semifinále Best of 5
Finále Best of 7
31
Kevin Čižmarovič
3
Fero Stribrnský
0
35
Kevin Čižmarovič
3
Miloš Popovič
2
37
Kevin Čižmarovič
1
Matúš Bučko
4
32
Miloš Popovič
3
Adrián Oriňák
2
33
Marcel Rešovský
0
Martin Oriňák
3
36
Martin Oriňák
0
Matúš Bučko
3
34
Tomáš Parada
0
Matúš Bučko
3
Skupina A
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
1
13 Feb 9:00
KE2
Tibor Kiššimon
0
(3)
2
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
11
1
46
34
2
57
2
13 Feb 10:15
KE2
Ivan Karola
2
(3)
1
Vlado Tencer
Nábehy
#
Nábehy
47
1
27
53
2
58
52
3
8
3
13 Feb 11:30
KE2
Ivan Karola
0
(3)
2
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
25
1
68
34
2
43
4
13 Feb 12:45
KE2
Vlado Tencer
2
(3)
0
Tibor Kiššimon
Nábehy
#
Nábehy
49
1
30
52
2
18
5
13 Feb 14:00
KE2
Ivan Karola
2
(3)
1
Tibor Kiššimon
Nábehy
#
Nábehy
31
1
11
34
2
52
59
3
15
6
13 Feb 15:15
KE2
Vlado Tencer
2
(3)
1
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
61
1
33
26
2
51
67
3
49
Skupina B
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
7
13 Feb 9:00
PO2
Adrián Oriňák
2
(3)
0
Miroslav Hrubčo
Nábehy
#
Nábehy
59
1
42
41
2
10
8
13 Feb 10:15
PO2
Tomáš Parada
2
(3)
0
Matej Fedorek
Nábehy
#
Nábehy
72
1
28
22, 22
84
2
29
9
13 Feb 11:30
PO2
Tomáš Parada
2
(3)
1
Adrián Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
49
1
36
43
2
47
66
3
25
10
13 Feb 12:45
PO2
Miroslav Hrubčo
2
(3)
0
Matej Fedorek
Nábehy
#
Nábehy
62
1
15
55
2
14
11
13 Feb 14:00
PO2
Adrián Oriňák
2
(3)
0
Matej Fedorek
Nábehy
#
Nábehy
53
1
23
55
2
7
12
13 Feb 15:15
PO2
Tomáš Parada
1
(3)
2
Miroslav Hrubčo
Nábehy
#
Nábehy
70
1
30
46
2
51
39
3
72
Skupina C
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
13
13 Feb 9:00
PO1
Martin Oriňák
2
(3)
0
Marián Marhefka
Nábehy
#
Nábehy
51
1
35
54
2
40
14
13 Feb 10:15
PO1
Marcel Rešovský
2
(3)
0
Kamil Braso
Nábehy
#
Nábehy
45
1
8
47
2
46
15
13 Feb 11:30
PO1
Martin Oriňák
2
(3)
1
Kamil Braso
Nábehy
#
Nábehy
48
1
17
56
2
64
22, 20
65
3
22
16
13 Feb 12:45
PO1
Marcel Rešovský
2
(3)
0
Marián Marhefka
Nábehy
#
Nábehy
65
1
37
24
60
2
34
17
13 Feb 14:00
PO1
Kamil Braso
2
(3)
0
Marián Marhefka
Nábehy
#
Nábehy
57
1
24
60
2
15
18
13 Feb 15:15
PO1
Martin Oriňák
2
(3)
1
Marcel Rešovský
Nábehy
#
Nábehy
49
1
14
46
2
49
52
3
23
Skupina D
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
19
13 Feb 16:30
KE1
Juraj Briškár
0
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
15
1
55
23
2
68
20
13 Feb 16:30
KE2
František Dolgoš
0
(3)
2
Peter Greguš
Nábehy
#
Nábehy
33
1
40
41
2
46
21
13 Feb 17:45
KE1
Peter Greguš
0
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
15
1
63
21
6
2
62
22
13 Feb 17:45
KE2
Juraj Briškár
0
(3)
2
František Dolgoš
Nábehy
#
Nábehy
35
1
55
17
2
76
23
13 Feb 19:00
KE1
František Dolgoš
0
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
11
1
56
37
2
69
24
13 Feb 19:00
KE2
Juraj Briškár
0
(3)
2
Peter Greguš
Nábehy
#
Nábehy
46
1
55
39
2
45
Skupina E
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
25
13 Feb 9:00
KE1
Kevin Čižmarovič
2
(3)
0
Štefan Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
28
81
1
5
26
71
2
15
26
13 Feb 10:15
KE1
Julian Klein
0
(3)
2
Fero Stribrnský
Nábehy
#
Nábehy
21
1
45
35
2
51
27
13 Feb 11:30
KE1
Julian Klein
0
(3)
2
Kevin Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
2
1
58
1
2
62
28
13 Feb 12:45
KE1
Fero Stribrnský
2
(3)
0
Štefan Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
61
1
55
41
2
33
29
13 Feb 14:00
KE1
Julian Klein
1
(3)
2
Štefan Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
53
1
47
43
2
57
20
3
43
30
13 Feb 15:15
KE1
Kevin Čižmarovič
2
(3)
0
Fero Stribrnský
Nábehy
#
Nábehy
61
1
27
51
2
31
Štvrťfinále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
31
14 Feb 12:00
KE1
Kevin Čižmarovič
3
(5)
0
Fero Stribrnský
Nábehy
#
Nábehy
79
1
67
49
2
24
20, 21
55
3
45
21
32
14 Feb 10:00
KE1
Miloš Popovič
3
(5)
2
Adrián Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
30
1
43
48
2
58
51
3
20
51
4
25
51
5
44
33
14 Feb 10:00
KE2
Marcel Rešovský
0
(5)
3
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
15
1
72
32, 22
19
2
51
28
3
56
21
34
14 Feb 12:00
KE2
Tomáš Parada
0
(5)
3
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
20
1
59
25
21
2
61
25
3
84
Semifinále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
35
14 Feb 14:00
KE1
Kevin Čižmarovič
3
(5)
2
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
39
1
69
73
2
71
20
46
3
52
24
40
4
48
27, 27
67
5
36
36
14 Feb 14:00
KE2
Martin Oriňák
0
(5)
3
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
12
1
62
30
12
2
56
29
3
65
24
Finále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
37
14 Feb 16:00
KE1
Kevin Čižmarovič
1
(7)
4
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
71
1
25
22
2
66
53
3
59
44
4
71
44
5
52
Hráč
Nábehy
Martin Oriňák
32, 22, 22, 21, 20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
32
Marcel Rešovský
Štvrťfinále
1
14 Feb
22
Kamil Braso
Skupina C
3
13 Feb
22
Marcel Rešovský
Štvrťfinále
1
14 Feb
21
Marcel Rešovský
Štvrťfinále
3
14 Feb
20
Kamil Braso
Skupina C
3
13 Feb
Matúš Bučko
30, 25, 24, 21
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
30
Martin Oriňák
Semifinále
1
14 Feb
25
Tomáš Parada
Štvrťfinále
1
14 Feb
24
Martin Oriňák
Semifinále
3
14 Feb
21
Peter Greguš
Skupina D
1
13 Feb
Kevin Čižmarovič
28, 27, 27, 26, 24, 21, 20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
28
Štefan Čižmarovič
Skupina E
1
13 Feb
27
Miloš Popovič
Semifinále
5
14 Feb
27
Miloš Popovič
Semifinále
5
14 Feb
26
Štefan Čižmarovič
Skupina E
2
13 Feb
24
Miloš Popovič
Semifinále
4
14 Feb
21
Fero Stribrnský
Štvrťfinále
3
14 Feb
20
Fero Stribrnský
Štvrťfinále
3
14 Feb
Marián Marhefka
24
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
24
Marcel Rešovský
Skupina C
1
13 Feb
Tomáš Parada
22, 22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
22
Matej Fedorek
Skupina B
2
13 Feb
22
Matej Fedorek
Skupina B
2
13 Feb
Fero Stribrnský
21
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
21
Kevin Čižmarovič
Štvrťfinále
3
14 Feb
Miloš Popovič
20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
20
Kevin Čižmarovič
Semifinále
2
14 Feb
Poradie
Hráč(i)
1.
Matúš Bučko
2.
Kevin Čižmarovič
3. - 4.
Miloš Popovič, Martin Oriňák
5. - 8.
Tomáš Parada, Adrián Oriňák, Fero Stribrnský, Marcel Rešovský
9. - 12.
Miroslav Hrubčo, Peter Greguš, Ivan Karola, Vlado Tencer
13. - 15.
František Dolgoš, Kamil Braso, Štefan Čižmarovič
16. - 20.
Julian Klein, Juraj Briškár, Tibor Kiššimon, Marián Marhefka, Matej Fedorek