Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať v herni pred začiatkom turnaj)
Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:
ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
1. Matúš Bučko
2. Adam Horáček
4. Martin Oriňák
5. Miloš Popovič
6. František Dolgoš
8. Pavol Kun
9. Peter Greguš
10. Michal Frank
11. Ivan Karola
12. Adrián Oriňák
13. Peter Dobál
14. Juraj Briškár
15. Tibor Kiššimon
16. Lukáš Basala
A
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Matúš Bučko
2:0
4:0
+4
34
2
Adrián Oriňák
1:1
2:3
-1
21
1
Juraj Briškár
0:2
1:4
-3
0
B
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Pavol Kun
3:0
6:1
+5
24
3
Martin Oriňák
2:1
4:2
+2
24
2
Lukáš Basala
1:2
3:4
-1
22
1
Peter Greguš
0:3
0:6
-6
0
C
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Miloš Popovič
2:0
4:1
+3
2
Michal Frank
1:1
3:3
0
1
Peter Dobál
0:2
1:4
-3
0
D
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Adam Horáček
2:1
5:2
+3
38
2
František Dolgoš
2:1
4:2
+2
2
Ivan Karola
2:1
4:3
+1
2
Tibor Kiššimon
0:3
0:6
-6
0
#
Hráč
Skupina
Poradie
Zápasy
Skóre
+/-
Nábeh
Body
1.
Matúš Bučko
A
1
2:0
4:0
+4
34
2
2.
Pavol Kun
B
1
2:0
4:1
+3
24
2
3.
Miloš Popovič
C
1
2:0
4:1
+3
2
4.
Adam Horáček
D
1
1:1
3:2
+1
38
1
5.
Martin Oriňák
B
2
1:1
2:2
0
24
1
6.
František Dolgoš
D
2
1:1
2:2
0
1
7.
Michal Frank
C
2
1:1
3:3
0
1
8.
Adrián Oriňák
A
2
1:1
2:3
-1
21
1
9.
Ivan Karola
D
3
1:1
2:3
-1
1
10.
Lukáš Basala
B
3
0:2
1:4
-3
22
0
11.
Peter Dobál
C
3
0:2
1:4
-3
0
12.
Juraj Briškár
A
3
0:2
1:4
-3
0
13.
Peter Greguš
B
4
0:3
0:6
-6
0
14.
Tibor Kiššimon
D
4
0:3
0:6
-6
0
Štvrťfinále Best of 5
Semifinále Best of 5
Finále Best of 7
19
Matúš Bučko
3
Adrián Oriňák
0
23
Matúš Bučko
1
Adam Horáček
3
25
Adam Horáček
1
Pavol Kun
4
20
Adam Horáček
3
Martin Oriňák
1
21
František Dolgoš
2
Miloš Popovič
3
24
Miloš Popovič
1
Pavol Kun
3
22
Michal Frank
1
Pavol Kun
3
Skupina A
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
1
23 Apr 9:00
KE1
Juraj Briškár
0
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
18
1
65
22
35
2
50
2
23 Apr 10:15
KE1
Juraj Briškár
1
(3)
2
Adrián Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
32
1
46
51
2
30
28
3
51
3
23 Apr 11:30
KE1
Adrián Oriňák
0
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
21
27
1
64
20, 28
11
2
61
34
Skupina B
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
4
23 Apr 12:45
KE1
Lukáš Basala
0
(3)
2
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
39
1
60
14
2
42
20
5
23 Apr 14:00
KE1
Peter Greguš
0
(3)
2
Pavol Kun
Nábehy
#
Nábehy
31
1
62
30
2
64
6
23 Apr 15:15
KE1
Peter Greguš
0
(3)
2
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
35
1
64
21
2
51
24
7
23 Apr 16:30
KE1
Lukáš Basala
1
(3)
2
Pavol Kun
Nábehy
#
Nábehy
32
1
48
22
67
2
32
10
3
48
21
8
23 Apr 17:45
KE1
Pavol Kun
2
(3)
0
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
24
57
1
27
52
2
49
9
23 Apr 19:00
KE1
Lukáš Basala
2
(3)
0
Peter Greguš
Nábehy
#
Nábehy
49
1
31
52
2
10
Skupina C
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
10
23 Apr 9:00
KE2
Peter Dobál
0
(3)
2
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
17
1
60
28
2
68
11
23 Apr 10:15
KE2
Peter Dobál
1
(3)
2
Michal Frank
Nábehy
#
Nábehy
64
1
45
2
2
56
16
3
43
12
23 Apr 11:30
KE2
Michal Frank
1
(3)
2
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
0
1
0
0
2
0
32
3
45
Skupina D
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
13
23 Apr 12:45
KE2
Tibor Kiššimon
0
(3)
2
Adam Horáček
Nábehy
#
Nábehy
15
1
69
32
2
76
20
14
23 Apr 14:00
KE2
Ivan Karola
0
(3)
2
František Dolgoš
Nábehy
#
Nábehy
16
1
33
39
2
65
15
23 Apr 15:15
KE2
Ivan Karola
2
(3)
1
Adam Horáček
Nábehy
#
Nábehy
57
1
47
20
2
59
26
47
3
34
16
23 Apr 16:30
KE2
Tibor Kiššimon
0
(3)
2
František Dolgoš
Nábehy
#
Nábehy
28
1
48
23
2
38
17
23 Apr 17:45
KE1
Tibor Kiššimon
0
(3)
2
Ivan Karola
Nábehy
#
Nábehy
8
1
53
63
2
76
18
23 Apr 19:00
KE2
František Dolgoš
0
(3)
2
Adam Horáček
Nábehy
#
Nábehy
15
1
69
38
43
2
74
Štvrťfinále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
19
24 Apr 10:00
1
Matúš Bučko
3
(5)
0
Adrián Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
52
1
19
72
2
23
62
3
23
20
24 Apr 10:00
2
Adam Horáček
3
(5)
1
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
52
1
38
12
2
56
61
3
52
37
44
4
9
21
24 Apr 12:00
1
František Dolgoš
2
(5)
3
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
60
1
47
22
52
2
54
59
3
48
20
23
4
61
20
5
67
22
24 Apr 12:00
2
Michal Frank
1
(5)
3
Pavol Kun
Nábehy
#
Nábehy
64
1
51
27
2
61
33
27
37
3
63
35
4
59
Semifinále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
23
24 Apr 14:00
2
Matúš Bučko
1
(5)
3
Adam Horáček
Nábehy
#
Nábehy
50
1
43
20
45
2
53
24
33
3
55
31
4
74
48
24
24 Apr 14:00
1
Miloš Popovič
1
(5)
3
Pavol Kun
Nábehy
#
Nábehy
29
1
54
36
2
45
45
3
19
41
4
65
Finále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
25
24 Apr 16:00
2
Adam Horáček
1
(7)
4
Pavol Kun
Nábehy
#
Nábehy
43
1
54
52
2
60
21
25
3
59
20
46
4
28
40
5
66
24, 22
Hráč
Nábehy
Adam Horáček
48, 38, 37, 26, 24, 20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
48
Matúš Bučko
Semifinále
4
24 Apr
38
František Dolgoš
Skupina D
1
23 Apr
37
Martin Oriňák
Štvrťfinále
4
24 Apr
26
Ivan Karola
Skupina D
2
23 Apr
24
Matúš Bučko
Semifinále
2
24 Apr
20
Tibor Kiššimon
Skupina D
2
23 Apr
Matúš Bučko
34, 28, 22, 20, 20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
34
Adrián Oriňák
Skupina A
2
23 Apr
28
Adrián Oriňák
Skupina A
1
23 Apr
22
Juraj Briškár
Skupina A
1
23 Apr
20
Adrián Oriňák
Skupina A
1
23 Apr
20
Adam Horáček
Semifinále
2
24 Apr
Pavol Kun
33, 24, 24, 22, 21, 21, 20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
33
Michal Frank
Štvrťfinále
2
24 Apr
24
Martin Oriňák
Skupina B
1
23 Apr
24
Adam Horáček
Finále
5
24 Apr
22
Adam Horáček
Finále
5
24 Apr
21
Lukáš Basala
Skupina B
3
23 Apr
21
Adam Horáček
Finále
2
24 Apr
20
Adam Horáček
Finále
3
24 Apr
Michal Frank
27
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
27
Pavol Kun
Štvrťfinále
3
24 Apr
Martin Oriňák
24, 20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
24
Peter Greguš
Skupina B
2
23 Apr
20
Lukáš Basala
Skupina B
2
23 Apr
Lukáš Basala
22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
22
Pavol Kun
Skupina B
2
23 Apr
František Dolgoš
22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
22
Miloš Popovič
Štvrťfinále
2
24 Apr
Adrián Oriňák
21
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
21
Matúš Bučko
Skupina A
1
23 Apr
Miloš Popovič
20
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
20
František Dolgoš
Štvrťfinále
3
24 Apr
Poradie
Hráč(i)
1.
Pavol Kun
2.
Adam Horáček
3. - 4.
Matúš Bučko, Miloš Popovič
5. - 8.
Adrián Oriňák, Martin Oriňák, František Dolgoš, Michal Frank
9. - 12.
Ivan Karola, Lukáš Basala, Peter Dobál, Juraj Briškár