Liga T4 Playoff /18.03.2017 - 19.03.2017
Organizátor | Slovenský biliardový zväz / snooker.sk |
Miesto konania | Snooker Club Košice |
Štartovné | 15,- € / osoba (juniori do 18 rokov zdarma) |
Ranking | Turnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 5000 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8 |
Dress Code | Dress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom |
FORMÁT TURNAJA
Hrá sa systémom skupiny a play off od štvrťfinále. Skupiny sa odohrajú na Best of 5, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO na Best of 5, finále na Best of 7. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať o 9:00 ráno)
Do play off postupujú víťazi skupín. Hráči sú do play off nasadení podla výsledkov zo skupinovej časti v poradí danom nasledujúcimi kritériami
- počet bodov zo skupinovej časti
- rozdiel vyhratých a prehratých frejmov
- najvyšší nábeh
- postavenie v Rankingu
- žreb
Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:
- ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
- V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, “Foul & Miss” je možné hlášiť maximálne 2x v jednej sérii (tzn. 2x Foul & Miss a nasleduje iba Foul)
- 1. Danijel Vranješ
- 2. Adam Horáček
- 3. Matúš Bučko
- 4. Miloš Popovič
- 5. Kevin Čižmarovič
- 6. Andrej Burdel
- 7. Peter Košč
- 8. Peter Longauer
- 9. Martin Oriňák
- 10. Marián Kepšta
- 11. Enrik Tenk
- 12. Miroslav Hrubčo
- 13. Martin Faško
- 14. Kamil Braso
- 15. Adrián Oriňák
- 16. Lukáš Harsa
- 17. Igor Jancura
- 18. Branislav Stajník
- 19. Slavo Hrušovský
- 20. Tomáš Ratkovský
- 21. Jozef Daňa
- 22. Adrián Rubint
- 23. Robert Klein
- 24. Pavol Hirner
A
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Danijel Vranješ | 2:0 | 6:1 | +5 | 37 | 2 |
Slavo Hrušovský | 1:1 | 3:5 | -2 | 24 | 1 |
Enrik Tenk | 0:2 | 3:6 | -3 | 0 |
B
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Adam Horáček | 2:0 | 6:1 | +5 | 2 | |
Tomáš Ratkovský | 1:1 | 4:5 | -1 | 22 | 1 |
Adrián Oriňák | 0:2 | 2:6 | -4 | 0 |
C
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Miloš Popovič | 2:0 | 6:1 | +5 | 30 | 2 |
Kamil Braso | 1:1 | 4:3 | +1 | 1 | |
Robert Klein | 0:2 | 0:6 | -6 | 22 | 0 |
D
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Peter Košč | 2:0 | 6:2 | +4 | 28 | 2 |
Martin Oriňák | 1:1 | 5:3 | +2 | 28 | 1 |
Branislav Stajník | 0:2 | 0:6 | -6 | 21 | 0 |
E
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Miroslav Hrubčo | 2:0 | 6:1 | +5 | 2 | |
Jozef Daňa | 1:1 | 4:4 | 0 | 21 | 1 |
Peter Longauer | 0:2 | 1:6 | -5 | 0 |
F
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Matúš Bučko | 2:0 | 6:0 | +6 | 31 | 2 |
Martin Faško | 1:1 | 3:3 | 0 | 30 | 1 |
Pavol Hirner | 0:2 | 0:6 | -6 | 22 | 0 |
G
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Kevin Čižmarovič | 2:0 | 6:0 | +6 | 53 | 2 |
Marián Kepšta | 1:1 | 3:3 | 0 | 24 | 1 |
Adrián Rubint | 0:2 | 0:6 | -6 | 0 |
H
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Andrej Burdel | 2:0 | 6:2 | +4 | 21 | 2 |
Igor Jancura | 1:1 | 5:3 | +2 | 1 | |
Lukáš Harsa | 0:2 | 0:6 | -6 | 0 |
Skupina A
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
140 | 18 Mar 15:00 | KE2 | Slavo Hrušovský | 3 | (5) | 2 | Enrik Tenk | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
24 | 60 | 1 | 10 | |||||
25 | 2 | 47 | ||||||
60 | 3 | 71 | ||||||
58 | 4 | 20 | ||||||
46 | 5 | 27 | ||||||
141 | 18 Mar 17:00 | KE2 | Slavo Hrušovský | 0 | (5) | 3 | Danijel Vranješ | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
0 | 1 | 81 | 37 | |||||
18 | 2 | 83 | ||||||
26 | 3 | 62 | 21 | |||||
142 | 18 Mar 19:00 | KE2 | Enrik Tenk | 1 | (5) | 3 | Danijel Vranješ | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
11 | 1 | 64 | ||||||
15 | 2 | 66 | ||||||
43 | 3 | 32 | ||||||
21 | 4 | 69 | 20, 25 |
Skupina B
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
143 | 18 Mar 9:00 | PO1 | Tomáš Ratkovský | 3 | (5) | 2 | Adrián Oriňák | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
0 | 1 | 0 | ||||||
55 | 2 | 49 | ||||||
38 | 3 | 58 | ||||||
48 | 4 | 29 | ||||||
51 | 5 | 22 | ||||||
144 | 18 Mar 11:00 | PO1 | Tomáš Ratkovský | 1 | (5) | 3 | Adam Horáček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
22 | 54 | 1 | 53 | |||||
48 | 2 | 49 | ||||||
12 | 3 | 56 | ||||||
14 | 4 | 52 | ||||||
145 | 18 Mar 13:00 | PO1 | Adrián Oriňák | 0 | (5) | 3 | Adam Horáček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
29 | 1 | 66 | ||||||
38 | 2 | 55 | ||||||
18 | 3 | 56 |
Skupina C
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
146 | 18 Mar 9:00 | KE2 | Robert Klein | 0 | (5) | 3 | Kamil Braso | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
20 | 1 | 44 | ||||||
36 | 2 | 45 | ||||||
22 | 31 | 3 | 61 | |||||
147 | 18 Mar 11:00 | KE2 | Robert Klein | 0 | (5) | 3 | Miloš Popovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
35 | 1 | 64 | ||||||
18 | 2 | 44 | ||||||
25 | 3 | 58 | 24 | |||||
148 | 18 Mar 13:00 | KE2 | Kamil Braso | 1 | (5) | 3 | Miloš Popovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
4 | 1 | 73 | 30 | |||||
12 | 2 | 57 | ||||||
55 | 3 | 44 | 22 | |||||
73 | 4 | 80 | 24 |
Skupina D
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
149 | 18 Mar 9:00 | PO2 | Branislav Stajník | 0 | (5) | 3 | Martin Oriňák | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
28 | 1 | 54 | ||||||
21 | 53 | 2 | 63 | |||||
17 | 3 | 65 | 28 | |||||
150 | 18 Mar 11:00 | PO2 | Branislav Stajník | 0 | (5) | 3 | Peter Košč | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
12 | 1 | 43 | ||||||
11 | 2 | 69 | ||||||
4 | 3 | 54 | 28 | |||||
151 | 18 Mar 13:00 | PO2 | Martin Oriňák | 2 | (5) | 3 | Peter Košč | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
45 | 1 | 44 | ||||||
33 | 2 | 55 | ||||||
0 | 3 | 0 | ||||||
28 | 4 | 58 | ||||||
28 | 5 | 64 |
Skupina E
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
152 | 18 Mar 15:00 | PO1 | Jozef Daňa | 1 | (5) | 3 | Miroslav Hrubčo | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
17 | 1 | 50 | ||||||
3 | 2 | 43 | ||||||
52 | 3 | 12 | ||||||
24 | 4 | 51 | ||||||
153 | 18 Mar 17:00 | PO1 | Jozef Daňa | 3 | (5) | 1 | Peter Longauer | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
47 | 1 | 32 | ||||||
30 | 2 | 22 | ||||||
53 | 3 | 60 | ||||||
21 | 53 | 4 | 32 | |||||
154 | 18 Mar 19:00 | PO1 | Miroslav Hrubčo | 3 | (5) | 0 | Peter Longauer (scr.) |
Skupina F
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
155 | 18 Mar 15:00 | KE1 | Pavol Hirner | 0 | (5) | 3 | Martin Faško | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
30 | 1 | 64 | ||||||
10 | 2 | 55 | 30 | |||||
42 | 3 | 66 | 21 | |||||
157 | 18 Mar 17:00 | KE1 | Martin Faško | 0 | (5) | 3 | Matúš Bučko | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
17 | 1 | 45 | ||||||
15 | 2 | 49 | 31 | |||||
18 | 3 | 56 | 22 | |||||
156 | 18 Mar 19:00 | KE1 | Pavol Hirner | 0 | (5) | 3 | Matúš Bučko | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
32 | 1 | 56 | ||||||
22 | 53 | 2 | 62 | |||||
1 | 3 | 100 | 22, 22 |
Skupina G
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
158 | 18 Mar 9:00 | KE1 | Adrián Rubint | 0 | (5) | 3 | Marián Kepšta | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
15 | 1 | 74 | ||||||
44 | 2 | 71 | ||||||
40 | 3 | 46 | ||||||
159 | 18 Mar 11:00 | KE1 | Adrián Rubint | 0 | (5) | 3 | Kevin Čižmarovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
23 | 1 | 57 | ||||||
18 | 2 | 43 | ||||||
33 | 3 | 63 | ||||||
160 | 18 Mar 13:00 | KE1 | Marián Kepšta | 0 | (5) | 3 | Kevin Čižmarovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
24 | 28 | 1 | 106 | 21, 53c | ||||
22 | 2 | 58 | ||||||
11 | 3 | 70 | 20, 28 |
Skupina H
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
161 | 18 Mar 15:00 | PO2 | Igor Jancura | 3 | (5) | 0 | Lukáš Harsa | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
43 | 1 | 6 | ||||||
51 | 2 | 40 | ||||||
48 | 3 | 32 | ||||||
162 | 18 Mar 17:00 | PO2 | Igor Jancura | 2 | (5) | 3 | Andrej Burdel | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
30 | 1 | 43 | ||||||
60 | 2 | 33 | ||||||
54 | 3 | 16 | ||||||
23 | 4 | 56 | ||||||
11 | 5 | 47 | 21 | |||||
163 | 18 Mar 19:00 | PO2 | Lukáš Harsa | 0 | (5) | 3 | Andrej Burdel | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
24 | 1 | 57 | ||||||
16 | 2 | 60 | ||||||
34 | 3 | 57 |
Štvrťfinále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
164 | 19 Mar 9:00 | KE1 | Kevin Čižmarovič | 3 | (5) | 0 | Martin Oriňák | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
51 | 1 | 18 | ||||||
53 | 2 | 14 | ||||||
30 | 73 | 3 | 6 | |||||
165 | 19 Mar 9:00 | KE2 | Miloš Popovič | 0 | (5) | 3 | Adam Horáček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
50 | 1 | 59 | ||||||
47 | 2 | 64 | ||||||
42 | 3 | 56 | ||||||
166 | 19 Mar 11:00 | KE1 | Miroslav Hrubčo | 0 | (5) | 3 | Danijel Vranješ | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
27 | 1 | 62 | 23 | |||||
23 | 41 | 2 | 55 | 27 | ||||
17 | 3 | 53 | 21 | |||||
167 | 19 Mar 11:00 | KE2 | Andrej Burdel | 2 | (5) | 3 | Matúš Bučko | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
51 | 1 | 38 | ||||||
37 | 2 | 45 | ||||||
61 | 3 | 28 | ||||||
40 | 4 | 48 | ||||||
9 | 5 | 65 | 44 |
Semifinále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
168 | 19 Mar 13:00 | KE1 | Kevin Čižmarovič | 3 | (5) | 1 | Adam Horáček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
23 | 54 | 1 | 39 | |||||
10 | 2 | 59 | 21 | |||||
55 | 3 | 19 | ||||||
24 | 67 | 4 | 19 | |||||
169 | 19 Mar 13:00 | KE2 | Danijel Vranješ | 1 | (5) | 3 | Matúš Bučko | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
11 | 1 | 51 | ||||||
75 | 2 | 33 | ||||||
34 | 55 | 3 | 60 | 21 | ||||
8 | 4 | 50 | 28 |
Finále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
170 | 19 Mar 15:00 | KE2 | Kevin Čižmarovič | 2 | (7) | 4 | Matúš Bučko | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
17 | 1 | 63 | 45 | |||||
51 | 2 | 22 | ||||||
13 | 3 | 63 | 56 | |||||
20 | 4 | 53 | 26 | |||||
24, 22 | 71 | 5 | 50 | 24 | ||||
19 | 6 | 63 |
Štvrťfinále Best of 5 | Semifinále Best of 5 | Finále Best of 7 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
| |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||
|
Hráč | Nábehy | |
Matúš Bučko | 56, 45, 44, 31, 28, 26, 24, 22, 22, 22, 21 | |
Kevin Čižmarovič | 53, 30, 28, 24, 24, 23, 22, 21, 20 | |
Danijel Vranješ | 37, 34, 27, 25, 23, 21, 21, 20 | |
Miloš Popovič | 30, 24, 24, 22 | |
Martin Faško | 30, 21 | |
Peter Košč | 28 | |
Martin Oriňák | 28 | |
Slavo Hrušovský | 24 | |
Marián Kepšta | 24 | |
Miroslav Hrubčo | 23 | |
Pavol Hirner | 22 | |
Tomáš Ratkovský | 22 | |
Robert Klein | 22 | |
Andrej Burdel | 21 | |
Jozef Daňa | 21 | |
Branislav Stajník | 21 | |
Adam Horáček | 21 |
c = clearance, dohrávka
# | Hráč | Skupina | Poradie | Zápasy | Skóre | +/- | Nábeh | Body |
1. | Kevin Čižmarovič | G | 1 | 2:0 | 6:0 | +6 | 53 | 2 |
2. | Matúš Bučko | F | 1 | 2:0 | 6:0 | +6 | 31 | 2 |
3. | Danijel Vranješ | A | 1 | 2:0 | 6:1 | +5 | 37 | 2 |
4. | Miloš Popovič | C | 1 | 2:0 | 6:1 | +5 | 30 | 2 |
5. | Adam Horáček | B | 1 | 2:0 | 6:1 | +5 | 2 | |
6. | Miroslav Hrubčo | E | 1 | 2:0 | 6:1 | +5 | 2 | |
7. | Peter Košč | D | 1 | 2:0 | 6:2 | +4 | 28 | 2 |
8. | Andrej Burdel | H | 1 | 2:0 | 6:2 | +4 | 21 | 2 |
9. | Martin Oriňák | D | 2 | 1:1 | 5:3 | +2 | 28 | 1 |
10. | Igor Jancura | H | 2 | 1:1 | 5:3 | +2 | 1 | |
11. | Kamil Braso | C | 2 | 1:1 | 4:3 | +1 | 1 | |
12. | Martin Faško | F | 2 | 1:1 | 3:3 | 0 | 30 | 1 |
13. | Marián Kepšta | G | 2 | 1:1 | 3:3 | 0 | 24 | 1 |
14. | Jozef Daňa | E | 2 | 1:1 | 4:4 | 0 | 21 | 1 |
15. | Tomáš Ratkovský | B | 2 | 1:1 | 4:5 | -1 | 22 | 1 |
16. | Slavo Hrušovský | A | 2 | 1:1 | 3:5 | -2 | 24 | 1 |
17. | Enrik Tenk | A | 3 | 0:2 | 3:6 | -3 | 0 | |
18. | Adrián Oriňák | B | 3 | 0:2 | 2:6 | -4 | 0 | |
19. | Peter Longauer | E | 3 | 0:2 | 1:6 | -5 | 0 | |
20. | Robert Klein | C | 3 | 0:2 | 0:6 | -6 | 22 | 0 |
21. | Pavol Hirner | F | 3 | 0:2 | 0:6 | -6 | 22 | 0 |
22. | Branislav Stajník | D | 3 | 0:2 | 0:6 | -6 | 21 | 0 |
23. | Lukáš Harsa | H | 3 | 0:2 | 0:6 | -6 | 0 | |
24. | Adrián Rubint | G | 3 | 0:2 | 0:6 | -6 | 0 |
Poradie | Hráč(i) |
1. | Matúš Bučko |
2. | Kevin Čižmarovič |
3. - 4. | Danijel Vranješ, Adam Horáček |
5. - 8. | Miloš Popovič, Martin Oriňák, Miroslav Hrubčo, Andrej Burdel |
9. - 16. | Peter Košč, Marián Kepšta, Kamil Braso, Tomáš Ratkovský, Jozef Daňa, Slavo Hrušovský, Martin Faško, Igor Jancura |
17. - 24. | Lukáš Harsa, Pavol Hirner, Adrián Rubint, Peter Longauer, Enrik Tenk, Branislav Stajník, Adrián Oriňák, Robert Klein |
25. - 27. | Martin Kollár, Tomáš Podolinský, Matúš Petrášek |
28. - 34. | Martin Kačala, Radovan Mydlo, Edmund Kováč, Daniel Topoli, Patrik Sojčák, František Dolgoš, Igor Zuzčák |
35. - 48. | Vlado Tencer, Branislav Kružel, Jozef Mikulášek, Ľubomír Sentpetery, František Kovács, Peter Greguš, Richard Bdžoch, Peter Klein, Maroš Šeminský, Ľubomír Bagar, Miroslav Matovič, Peter Varga, Pavol Matejek, Pavol Žiak |
49. - 63. | Michal Frank, Vladimír Mikula, Nikolas Nuota, Juraj Briškár, Jakub Holeš, Pavel Káka, Jaromír Štěpánek, Marián Novák, Marek Banyay, František Tabák, Peter Vicha, Peter Ďureček, Erik Skácal, Marián Szczerba, Michal Holubčík |
64. - 71. | Michal Šoltis, Ivan Karola, Tibor Kiššimon, Fero Stribrnský, Ján Málek, Ivan Oboňa, Radovan Hvizdoš, Miroslav Šedo |
72. - 73. | Marcel Rešovský, Tomáš Jankovič |
74. | Robert Grohol |