Novinky na stránkach snooker.sk /13.10.2013 00:20

Vážení snookroví hráči,

ako ste si už dozaista zvykli, stránky snooker.sk sú živé a vyvíjajú sa z jedného dňa na druhý. Radi by sme predstavili novinky, ktoré sú už pár dní zavedené a pripravili vás na príchod ďalších.

Začneme najmarkantnejšou zmenou, ktorá so sebou prináša mnoho ďalších funkcionalít. Registrovaní hráči majú možnosť prihlásiť sa do svojho profilu prostredníctvom priameho prihlásenia mailom a heslom alebo účtom siete facebook (prihlasovanie prostredníctvom facebook je možné len v prípade, že sú mailové adresy použité v oboch profiloch rovnaké).

V rámci editovania svojho profilu máte možnosť uloženia či zmeny prihlasovacích údajov (mailová adresa a heslo), kontaktných informácií (telefónne číslo, dátum narodenia dostupné len Vám a administrátorom) aj hráčskych informácií s prezývkou, fotografiou a maximálnym tréningovým nábehom.

Prihlásením sa máte možnosť online registrácie do jednotlivých turnajov, samozrejme rovnako jednoduché je aj odhlásenie sa z turnaja.

Pracujeme ja na ďalších funkciách, s ktorými budete mať prehľad o odohratých zápasoch svojich aj svojich súperov a možnosť online aktualizácií ligových zápasov.

 

Tím snooker.sk

Späť