Cassovia 1  /11.11.2017 - 12.11.2017

OrganizátorSnooker Club Košice
Dátum11.11.2017 - 12.11.2017
Štartovné15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu adam.horacek@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 08.11.2017 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 32 hráčov.

  • Matúš Bučko 1. Matúš Bučko
  • Kevin Čižmarovič 2. Kevin Čižmarovič
  • Martin Oriňák 3. Martin Oriňák
  • Miloš Popovič 4. Miloš Popovič
  • Fero Stribrnský 5. Fero Stribrnský
  • Martin Faško 6. Martin Faško
  • Vlado Tencer 7. Vlado Tencer
  • Maroš Šeminský 8. Maroš Šeminský
  • Marcel Rešovský 9. Marcel Rešovský
  • Adrián Oriňák 10. Adrián Oriňák
  • Michal Frank 11. Michal Frank
  • Marián Kepšta 12. Marián Kepšta
  • František Dolgoš 13. František Dolgoš
  • Adrián Rubint 14. Adrián Rubint
  • Juraj Briškár 15. Juraj Briškár
  • Maroš Soják 16. Maroš Soják

A 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Miloš Popovič3:06:0+6533
Marcel Rešovský2:14:2+22
František Dolgoš1:22:5-31
Fero Stribrnský0:31:6-50

B 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matúš Bučko3:06:1+5333
Michal Frank2:14:2+22
Martin Faško1:23:4-11
Juraj Briškár0:30:6-60

C 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kevin Čižmarovič3:06:0+6273
Marián Kepšta2:14:2+2202
Vlado Tencer1:22:5-31
Maroš Soják0:31:6-50

D 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Maroš Šeminský2:15:3+2412
Martin Oriňák2:15:4+1222
Adrián Rubint2:14:402
Adrián Oriňák0:33:6-3200
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
1 11 Nov 9:00 KE1 Marcel Rešovský 2(3)0 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
68133
44222
2 11 Nov 9:00 KE2 František Dolgoš 0(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
9160
4528535
3 11 Nov 10:15 KE1 František Dolgoš 2(3)1 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
62133
37263
52329
4 11 Nov 10:15 KE2 Marcel Rešovský 0(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
49157
17211053, 25c
5 11 Nov 11:30 KE1 František Dolgoš 0(3)2 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
22150
12250
6 11 Nov 11:30 KE2 Fero Stribrnský 0(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
316337
34251
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
7 11 Nov 13:00 KE1 Juraj Briškár 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
1217533
3527332
8 11 Nov 13:00 KE2 Michal Frank 2(3)0 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
64121
46238
9 11 Nov 14:15 KE1 Michal Frank 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
2216824
5328124
10 11 Nov 14:15 KE2 Juraj Briškár 0(3)2 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
27158
15250
11 11 Nov 15:30 KE1 Martin Faško 1(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
4915225
52240
4538222
12 11 Nov 15:30 KE2 Juraj Briškár 0(3)2 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
35164
28242
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
13 11 Nov 17:00 KE1 Maroš Soják 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
42153
32254
14 11 Nov 17:00 KE2 Marián Kepšta 2(3)0 Vlado Tencer
Nábehy#Nábehy
53119
57234
15 11 Nov 18:15 KE1 Marián Kepšta 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
1116927
4125923, 23
16 11 Nov 18:15 KE2 Maroš Soják 1(3)2 Vlado Tencer
Nábehy#Nábehy
46155
51244
40354
17 11 Nov 19:30 KE1 Vlado Tencer 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
36170
22242
18 11 Nov 19:30 KE2 Maroš Soják 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
37150
3928120
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
19 11 Nov 10:00 PO1 Adrián Rubint 2(3)1 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
26154
46225
40325
20 11 Nov 10:00 PO2 Adrián Oriňák 1(3)2 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
50139
36253
3236123
21 11 Nov 11:15 PO1 Adrián Oriňák 1(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
917122
60236
33363
22 11 Nov 11:15 PO2 Adrián Rubint 0(3)2 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
30142
30262
23 11 Nov 12:30 PO1 Maroš Šeminský 1(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
10159
4169245
59363
24 11 Nov 12:30 PO2 Adrián Rubint 2(3)1 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
45129
2026520
48335
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
25 12 Nov 10:00 KE2 Miloš Popovič 3(5)1 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
63132
31, 4086210
4335123
74437
26 12 Nov 12:00 KE2 Maroš Šeminský 0(5)3 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
29151
37263
46351
28 12 Nov 10:00 KE1 Michal Frank 1(5)3 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
32164
53242
2836020
2042456
27 12 Nov 12:00 KE1 Marcel Rešovský 0(5)3 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
12156
1025124
44375
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
29 12 Nov 14:00 KE2 Miloš Popovič 3(5)0 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
48114
3467237
55332
30 12 Nov 14:00 KE1 Kevin Čižmarovič 3(5)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
32152
2462213
3237420
2360429
58537
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
31 12 Nov 16:00 KE2 Miloš Popovič 3(5)0 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
32, 22c8615530
336824120
3284312
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Miloš PopovičA13:06:0+6533
2.Kevin ČižmarovičC13:06:0+6273
3.Matúš BučkoB13:06:1+5333
4.Maroš ŠeminskýD12:15:3+2412
5.Marián KepštaC22:14:2+2202
6.Marcel RešovskýA22:14:2+22
7.Michal FrankB22:14:2+22
8.Martin OriňákD22:15:4+1222
9.Adrián RubintD32:14:402
10.Martin FaškoB31:23:4-11
11.Vlado TencerC31:22:5-31
12.František DolgošA31:22:5-31
13.Adrián OriňákD40:33:6-3200
14.Fero StribrnskýA40:31:6-50
15.Maroš SojákC40:31:6-50
16.Juraj BriškárB40:30:6-60
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 5
25Miloš Popovič3
Martin Oriňák1
29Miloš Popovič3
Marián Kepšta0
31Miloš Popovič3
Kevin Čižmarovič0
26Maroš Šeminský0
Marián Kepšta3
28Michal Frank1
Kevin Čižmarovič3
30Kevin Čižmarovič3
Matúš Bučko2
27Marcel Rešovský0
Matúš Bučko3
HráčNábehy
Miloš Popovič53, 40, 37, 35, 34, 33, 32, 32, 31, 25, 22
Maroš Šeminský41, 23
Matúš Bučko33, 32, 25, 24, 24, 24, 22, 20
Kevin Čižmarovič30, 27, 24, 23, 23, 23, 20, 20
Martin Oriňák23, 22
Michal Frank20
Adrián Oriňák20
Marián Kepšta20

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Miloš Popovič
2.Kevin Čižmarovič
3. - 4.Marián Kepšta,  Matúš Bučko
5. - 8.Marcel Rešovský,  Maroš Šeminský,  Michal Frank,  Martin Oriňák
9. - 12.Adrián Rubint,  Vlado Tencer,  Martin Faško,  František Dolgoš
13. - 16.Adrián Oriňák,  Maroš Soják,  Fero Stribrnský,  Juraj Briškár

Späť