Český Pohár Kvalifikácia BA  /10.03.2018 - 11.03.2018

OrganizátorElite Snooker & Billiard Club
Dátum10.03.2018 - 11.03.2018
Štartovné15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 2000 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu adam.horacek@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 07.03.2018 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 32 hráčov.

  • Danijel Vranješ 1. Danijel Vranješ
  • Adam Horáček 2. Adam Horáček
  • Kevin Čižmarovič 3. Kevin Čižmarovič
  • Pavol Křemen 4. Pavol Křemen
  • Vlado Tencer 5. Vlado Tencer
  • Enrik Tenk 6. Enrik Tenk
  • Kamil Braso 7. Kamil Braso
  • Peter Varga 8. Peter Varga
  • Peter Longauer 9. Peter Longauer
  • Branislav Kružel 10. Branislav Kružel
  • Vladimír Mikula 11. Vladimír Mikula
  • Radovan Hvizdoš 12. Radovan Hvizdoš
  • Jozef Richter 13. Jozef Richter
  • Robo Kubík 14. Robo Kubík

A 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Vlado Tencer2:14:2+22
Branislav Kružel2:14:2+22
Robo Kubík2:14:2+22
Kevin Čižmarovič0:30:6-60

B 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Pavol Křemen2:04:0+4212
Peter Longauer1:12:201
Enrik Tenk0:20:4-40

C 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Danijel Vranješ2:04:0+4442
Peter Varga1:12:20311
Vladimír Mikula0:20:4-40

D 2 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kamil Braso3:06:1+5283
Adam Horáček2:15:2+3222
Jozef Richter1:22:4-21
Radovan Hvizdoš0:30:6-60
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
1 10 Mar 9:00 1 Robo Kubík 2(3)0 Kevin Čižmarovič (scr.)
2 10 Mar 9:00 1 Branislav Kružel 0(3)2 Vlado Tencer
Nábehy#Nábehy
31141
10240
4 10 Mar 10:30 1 Robo Kubík 2(3)0 Vlado Tencer
Nábehy#Nábehy
73140
53237
3 10 Mar 10:30 1 Branislav Kružel 2(3)0 Kevin Čižmarovič (scr.)
6 10 Mar 12:00 1 Robo Kubík 0(3)2 Branislav Kružel
Nábehy#Nábehy
50169
35265
5 10 Mar 12:00 1 Vlado Tencer 2(3)0 Kevin Čižmarovič (scr.)
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
7 10 Mar 9:00 2 Peter Longauer 2(3)0 Enrik Tenk
Nábehy#Nábehy
60132
58222
8 10 Mar 10:30 2 Peter Longauer 0(3)2 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
41151
43251
9 10 Mar 12:00 2 Enrik Tenk 0(3)2 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
38145
3128220, 21
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
10 10 Mar 9:00 3 Vladimír Mikula 0(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
29156
2926231
11 10 Mar 10:30 3 Vladimír Mikula 0(3)2 Danijel Vranješ
Nábehy#Nábehy
215323
4226430
12 10 Mar 12:00 3 Peter Varga 0(3)2 Danijel Vranješ
Nábehy#Nábehy
817325, 44
2245
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
13 10 Mar 9:00 4 Jozef Richter 0(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
21141
2626422
14 10 Mar 9:00 5 Radovan Hvizdoš 0(3)2 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
53156
7242
15 10 Mar 10:30 4 Radovan Hvizdoš 0(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
41156
22247
16 10 Mar 10:30 5 Jozef Richter 0(3)2 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
34150
29248
17 10 Mar 12:00 4 Kamil Braso 2(3)1 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
49132
27246
2848311
18 10 Mar 12:00 5 Jozef Richter 2(3)0 Radovan Hvizdoš
Nábehy#Nábehy
22114
120
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
19 10 Mar 14:00 1 Danijel Vranješ 3(5)1 Branislav Kružel
Nábehy#Nábehy
716222
25, 215627
33, 206837
2577424
20 10 Mar 14:00 4 Vlado Tencer 0(5)3 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
1015421
34252
4536724, 22
21 10 Mar 14:00 3 Peter Varga 3(5)1 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
71150
216123520
34352
39430
22 10 Mar 14:00 2 Peter Longauer 2(5)3 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
40152
2258243
3336626
64438
20546
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
23 10 Mar 16:00 3 Danijel Vranješ 3(5)0 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
47122
49240
22, 3065310
24 10 Mar 16:00 1 Peter Varga 1(5)3 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
29164
315327
31360
224947137
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
25 10 Mar 18:00 3 Danijel Vranješ 3(5)2 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
33143
69223
2564335
2445236
4559516
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Danijel VranješC12:04:0+4442
2.Pavol KřemenB12:04:0+4212
3.Kamil BrasoD12:04:1+3282
4.Vlado TencerA11:12:201
5.Adam HoráčekD21:13:2+1221
6.Peter VargaC21:12:20311
7.Peter LongauerB21:12:201
8.Branislav KruželA21:12:201
9.Robo KubíkA31:12:201
10.Enrik TenkB30:20:4-40
11.Vladimír MikulaC30:20:4-40
12.Jozef RichterD30:20:4-40
13.Kevin ČižmarovičA40:30:6-60
14.Radovan HvizdošD40:30:6-60
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 5
19Danijel Vranješ3
Branislav Kružel1
23Danijel Vranješ3
Adam Horáček0
25Danijel Vranješ3
Pavol Křemen2
20Vlado Tencer0
Adam Horáček3
21Peter Varga3
Kamil Braso1
24Peter Varga1
Pavol Křemen3
22Peter Longauer2
Pavol Křemen3
HráčNábehy
Danijel Vranješ45, 44, 33, 30, 30, 25, 25, 25, 25, 23, 22, 21, 20
Pavol Křemen37, 36, 26, 21, 20
Peter Varga31, 31, 22, 21
Kamil Braso28, 20
Adam Horáček24, 22, 22, 21
Peter Longauer22
Branislav Kružel22

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Danijel Vranješ
2.Pavol Křemen
3. - 4.Adam Horáček,  Peter Varga
5. - 8.Kamil Braso,  Peter Longauer,  Vlado Tencer,  Branislav Kružel
9. - 12.Robo Kubík,  Jozef Richter,  Vladimír Mikula,  Enrik Tenk
13. - 14.Radovan Hvizdoš,  Kevin Čižmarovič

Späť