Liga 2 Skupiny  /09.10.2017 - 25.11.2017

OrganizátorSlovenský biliardový zväz / snooker.sk
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 5000 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Play offSnooker Club Košice

Štartovné

Hráči registrovaní v SBiZ hrajú skupinovú časť turnajov bez poplatku. Hráči neregistrovaní v SBiZ platia za každý turnaj registračný poplatok 10€, splatný pred 1. skupinovým zápasom u oblastného administrátora. Smerodajné je, či je hráč registrovaný v SBiZ a členský príspevok bol pripísaný na účet SBiZ deň pred začiatkom daného turnaja.

Zápasy v skupinovej fáze hrajú hráči na vlastné náklady podľa podmienok stanovených jednotlivými oblastnými herňami.

Skupinová časť

Skupinová časť ligového turnaja sa hrá vo všetkých oblastných herniach. Termíny jednotlivých zápasov si hráči dohodujú individuálne. V odôvodnených prípadoch môže určiť termín a miesto zápasu oblastný administrátor.

Registrácia hráčov

Prihlásiť sa na turnaj je možné online na tejto stránke (hráč musí byť prihlásený do systému), e-mailom na adresu adam.horacek@gmail.com alebo u oblasných administrátorov. Do prihlášky uveďte vaše meno a priezvisko, kontaktný e-mail, dátum narodenia a telefónne číslo a oblasť, kde budete hrať skupinovú časť. Uzávierka prihlášok je 09.10.2017 23:59

OblasťKlubAdministrátorPočet hráčovPostupové miesta
BratislavaElite Snooker & Billiard ClubAdam Horáček06
Spišská Nová VesSnooker Club Laguna SNVEdmund Kováč04
KošiceSnooker Club KošiceMatúš Bučko04
RožňavaSnooker Club RožňavaMartin Faško03
PrešovFreeball Snooker ClubMiroslav Hrubčo03
TvrdošínSnooker Club TvrdošínAndrej Burdel04

BA 12 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Adam Horáček 0:00:000
Peter Košč 0:00:000
Peter Longauer 0:00:000
Kamil Braso 0:00:000
Branislav Kružel 0:00:000
Ján Málek 0:00:000

BA 22 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Danijel Vranješ 0:00:000
Peter Varga 0:00:000
Enrik Tenk 0:00:000
Vlado Tencer 0:00:000
Radovan Hvizdoš 0:00:000

BA 32 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Kollár 0:00:000
Kevin Čižmarovič 0:00:000
Fero Stribrnský 0:00:000
Lukáš Harsa 0:00:000
Pavol Křemen 0:00:000
Andrej Schwarcz 0:00:000

KE 12 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matúš Bučko 0:00:000
Marián Kepšta 0:00:000
Tibor Kiššimon 0:00:000
Ivan Karola 0:00:000

KE 22 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Miloš Popovič 0:00:000
František Dolgoš 0:00:000
Juraj Briškár 0:00:000
Jaromír Štěpánek 0:00:000
Maroš Horváth 0:00:000

PO 13 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Maroš Šeminský 2:16:4+2242
Martin Oriňák 1:03:0+3241
Michal Frank 1:03:1+2211
Miroslav Hrubčo 0:00:000
Marcel Rešovský 0:11:3-20
Adrián Oriňák 0:11:3-20
Michal Babinčák 0:10:3-30

RV 13 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Adrián Rubint 2:06:4+22
Nikolas Nuota 1:15:3+21
Martin Faško 0:00:000
Tomáš Parada 0:00:000
Martin Kačala 0:00:000
František Kovács 0:00:000
Pavel Káka 0:22:6-40

SN 12 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Robert Klein 1:03:1+21
Slavo Hrušovský 0:00:000
Edmund Kováč 0:00:000
Marián Novák 0:00:000
Peter Klein 0:00:000
Richard Bdžoch 0:11:3-20

SN 22 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Tomáš Podolinský 1:03:1+21
Maroš Soják 1:14:401
Tomáš Ratkovský 0:00:000
Daniel Topoli 0:00:000
Ľubomír Bagar 0:11:3-20

TS 11 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matúš Petrášek 0:00:000
Pavol Hirner 0:00:000
Marián Szczerba 0:00:000
Daniel Borový 0:00:000

TS 21 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Patrik Sojčák 0:00:000
Pavol Matejek 0:00:000
Branislav Stajník 0:00:000
Roman Orčík 0:00:000

TS 31 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Andrej Burdel 0:00:000
Jozef Daňa 0:00:000
Jozef Mikulášek 0:00:000
Pavol Žiak 0:00:000
Skupina
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
142 - w/o 0(5)0 w/o
143 - w/o 0(5)0 w/o
144 - w/o 0(5)0 w/o
145 - w/o 0(5)0 w/o
146 - w/o 0(5)0 w/o
147 - w/o 0(5)0 w/o
148 - w/o 0(5)0 w/o
149 - w/o 0(5)0 w/o
150 - w/o 0(5)0 w/o
151 - w/o 0(5)0 w/o
152 - w/o 0(5)0 w/o
153 - w/o 0(5)0 w/o
154 - w/o 0(5)0 w/o
155 - w/o 0(5)0 w/o
156 - w/o 0(5)0 w/o
157 - w/o 0(5)0 w/o
158 - w/o 0(5)0 w/o
159 - w/o 0(5)0 w/o
160 - w/o 0(5)0 w/o
161 - w/o 0(5)0 w/o
Skupina BA 1
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
1 - Peter Košč 0(5)0 Adam Horáček
2 - Peter Longauer 0(5)0 Adam Horáček
3 - Peter Longauer 0(5)0 Peter Košč
4 - Kamil Braso 0(5)0 Adam Horáček
5 - Kamil Braso 0(5)0 Peter Košč
6 - Kamil Braso 0(5)0 Peter Longauer
7 - Branislav Kružel 0(5)0 Adam Horáček
8 - Branislav Kružel 0(5)0 Peter Košč
9 - Branislav Kružel 0(5)0 Peter Longauer
10 - Branislav Kružel 0(5)0 Kamil Braso
11 - Ján Málek 0(5)0 Adam Horáček
12 - Ján Málek 0(5)0 Peter Košč
13 - Ján Málek 0(5)0 Peter Longauer
14 - Ján Málek 0(5)0 Kamil Braso
15 - Ján Málek 0(5)0 Branislav Kružel
Skupina BA 2
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
16 - Peter Varga 0(5)0 Danijel Vranješ
17 - Enrik Tenk 0(5)0 Danijel Vranješ
18 - Enrik Tenk 0(5)0 Peter Varga
19 - Vlado Tencer 0(5)0 Danijel Vranješ
20 - Vlado Tencer 0(5)0 Peter Varga
21 - Vlado Tencer 0(5)0 Enrik Tenk
22 - Radovan Hvizdoš 0(5)0 Danijel Vranješ
23 - Radovan Hvizdoš 0(5)0 Peter Varga
24 - Radovan Hvizdoš 0(5)0 Enrik Tenk
25 - Radovan Hvizdoš 0(5)0 Vlado Tencer
Skupina BA 3
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
26 - Kevin Čižmarovič 0(5)0 Martin Kollár
27 - Fero Stribrnský 0(5)0 Martin Kollár
28 - Fero Stribrnský 0(5)0 Kevin Čižmarovič
29 - Lukáš Harsa 0(5)0 Martin Kollár
30 - Lukáš Harsa 0(5)0 Kevin Čižmarovič
31 - Lukáš Harsa 0(5)0 Fero Stribrnský
32 - Pavol Křemen 0(5)0 Martin Kollár
33 - Pavol Křemen 0(5)0 Kevin Čižmarovič
34 - Pavol Křemen 0(5)0 Fero Stribrnský
35 - Pavol Křemen 0(5)0 Lukáš Harsa
36 - Andrej Schwarcz 0(5)0 Martin Kollár
37 - Andrej Schwarcz 0(5)0 Kevin Čižmarovič
38 - Andrej Schwarcz 0(5)0 Fero Stribrnský
39 - Andrej Schwarcz 0(5)0 Lukáš Harsa
40 - Andrej Schwarcz 0(5)0 Pavol Křemen
Skupina TS 1
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
41 - Daniel Borový 0(5)0 Marián Szczerba
42 - Daniel Borový 0(5)0 Pavol Hirner
43 - Daniel Borový 0(5)0 Matúš Petrášek
44 - Marián Szczerba 0(5)0 Pavol Hirner
45 - Marián Szczerba 0(5)0 Matúš Petrášek
46 - Pavol Hirner 0(5)0 Matúš Petrášek
Skupina TS 2
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
47 - Roman Orčík 0(5)0 Branislav Stajník
48 - Roman Orčík 0(5)0 Pavol Matejek
49 - Roman Orčík 0(5)0 Patrik Sojčák
50 - Branislav Stajník 0(5)0 Pavol Matejek
51 - Branislav Stajník 0(5)0 Patrik Sojčák
52 - Pavol Matejek 0(5)0 Patrik Sojčák
Skupina TS 3
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
53 - Pavol Žiak 0(5)0 Jozef Mikulášek
54 - Pavol Žiak 0(5)0 Jozef Daňa
55 - Pavol Žiak 0(5)0 Andrej Burdel
56 - Jozef Mikulášek 0(5)0 Jozef Daňa
57 - Jozef Mikulášek 0(5)0 Andrej Burdel
58 - Jozef Daňa 0(5)0 Andrej Burdel
Skupina SN 1
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
59 - Peter Klein 0(5)0 Marián Novák
60 - Peter Klein 0(5)0 Edmund Kováč
61 - Peter Klein 0(5)0 Richard Bdžoch
62 - Peter Klein 0(5)0 Slavo Hrušovský
63 - Peter Klein 0(5)0 Robert Klein
64 - Marián Novák 0(5)0 Edmund Kováč
65 - Marián Novák 0(5)0 Richard Bdžoch
66 - Marián Novák 0(5)0 Slavo Hrušovský
67 - Marián Novák 0(5)0 Robert Klein
68 - Edmund Kováč 0(5)0 Richard Bdžoch
69 - Edmund Kováč 0(5)0 Slavo Hrušovský
70 - Edmund Kováč 0(5)0 Robert Klein
71 - Richard Bdžoch 0(5)0 Slavo Hrušovský
73 - Slavo Hrušovský 0(5)0 Robert Klein
72 10 Oct Richard Bdžoch 1(5)3 Robert Klein
Nábehy#Nábehy
20143
35228
12354
43449
Skupina SN 2
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
74 - Maroš Soják 0(5)0 Daniel Topoli
77 - Maroš Soják 0(5)0 Tomáš Ratkovský
78 - Daniel Topoli 0(5)0 Ľubomír Bagar
79 - Daniel Topoli 0(5)0 Tomáš Podolinský
80 - Daniel Topoli 0(5)0 Tomáš Ratkovský
81 - Ľubomír Bagar 0(5)0 Tomáš Podolinský
82 - Ľubomír Bagar 0(5)0 Tomáš Ratkovský
83 - Tomáš Podolinský 0(5)0 Tomáš Ratkovský
75 11 Oct Maroš Soják 3(5)1 Ľubomír Bagar
Nábehy#Nábehy
47117
25259
55324
61410
76 11 Oct Maroš Soják 1(5)3 Tomáš Podolinský
Nábehy#Nábehy
32135
56227
40355
38459
Skupina KE 1
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
84 - Ivan Karola 0(5)0 Tibor Kiššimon
85 - Ivan Karola 0(5)0 Marián Kepšta
86 - Ivan Karola 0(5)0 Matúš Bučko
87 - Tibor Kiššimon 0(5)0 Marián Kepšta
88 - Tibor Kiššimon 0(5)0 Matúš Bučko
89 - Marián Kepšta 0(5)0 Matúš Bučko
Skupina KE 2
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
90 - Maroš Horváth 0(5)0 Jaromír Štěpánek
91 - Maroš Horváth 0(5)0 Juraj Briškár
92 - Maroš Horváth 0(5)0 František Dolgoš
93 - Maroš Horváth 0(5)0 Miloš Popovič
94 - Jaromír Štěpánek 0(5)0 Juraj Briškár
95 - Jaromír Štěpánek 0(5)0 František Dolgoš
96 - Jaromír Štěpánek 0(5)0 Miloš Popovič
97 - Juraj Briškár 0(5)0 František Dolgoš
98 - Juraj Briškár 0(5)0 Miloš Popovič
99 - František Dolgoš 0(5)0 Miloš Popovič
Skupina PO 1
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
100 - Michal Babinčák 0(5)0 Adrián Oriňák
101 - Michal Babinčák 0(5)0 Marcel Rešovský
102 - Michal Babinčák 0(5)0 Michal Frank
103 - Michal Babinčák 0(5)0 Miroslav Hrubčo
105 - Michal Babinčák 0(5)0 Martin Oriňák
106 - Adrián Oriňák 0(5)0 Marcel Rešovský
108 - Adrián Oriňák 0(5)0 Miroslav Hrubčo
109 - Adrián Oriňák 0(5)0 Maroš Šeminský
110 - Adrián Oriňák 0(5)0 Martin Oriňák
111 - Marcel Rešovský 0(5)0 Michal Frank
112 - Marcel Rešovský 0(5)0 Miroslav Hrubčo
114 - Marcel Rešovský 0(5)0 Martin Oriňák
115 - Michal Frank 0(5)0 Miroslav Hrubčo
116 - Michal Frank 0(5)0 Maroš Šeminský
117 - Michal Frank 0(5)0 Martin Oriňák
118 - Miroslav Hrubčo 0(5)0 Maroš Šeminský
119 - Miroslav Hrubčo 0(5)0 Martin Oriňák
120 11 Oct 17:00 PO1 Maroš Šeminský 0(5)3 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
1816422c
25255
2335724, 21
107 11 Oct 17:00 PO2 Adrián Oriňák 1(5)3 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
55128
50257
835421
25455
113 12 Oct 18:00 PO1 Marcel Rešovský 1(5)3 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
18159
34246
32317
1945424
104 15 Oct 16:15 PO1 Michal Babinčák 0(5)3 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
12151
27253
36350
Skupina RV 1
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
122 - Nikolas Nuota 0(5)0 František Kovács
123 - Nikolas Nuota 0(5)0 Martin Kačala
124 - Nikolas Nuota 0(5)0 Tomáš Parada
126 - Nikolas Nuota 0(5)0 Martin Faško
127 - Pavel Káka 0(5)0 František Kovács
128 - Pavel Káka 0(5)0 Martin Kačala
129 - Pavel Káka 0(5)0 Tomáš Parada
131 - Pavel Káka 0(5)0 Martin Faško
132 - František Kovács 0(5)0 Martin Kačala
133 - František Kovács 0(5)0 Tomáš Parada
134 - František Kovács 0(5)0 Adrián Rubint
135 - František Kovács 0(5)0 Martin Faško
136 - Martin Kačala 0(5)0 Tomáš Parada
137 - Martin Kačala 0(5)0 Adrián Rubint
138 - Martin Kačala 0(5)0 Martin Faško
139 - Tomáš Parada 0(5)0 Adrián Rubint
140 - Tomáš Parada 0(5)0 Martin Faško
141 - Adrián Rubint 0(5)0 Martin Faško
121 14 Oct 9:30 Nikolas Nuota 3(5)0 Pavel Káka
Nábehy#Nábehy
55118
35227
75362
130 14 Oct 11:15 Pavel Káka 2(5)3 Adrián Rubint
Nábehy#Nábehy
20153
23243
44324
40429
41552
125 14 Oct 13:45 Nikolas Nuota 2(5)3 Adrián Rubint
Nábehy#Nábehy
49155
43242
57360
54434
16541

Elite Snooker & Billiard Club

#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Danijel VranješBA 210:00:000
2.Martin KollárBA 310:00:000
3.Adam HoráčekBA 110:00:000
4.Kevin ČižmarovičBA 320:00:000
5.Peter VargaBA 220:00:000
6.Peter KoščBA 120:00:000
7.Peter LongauerBA 130:00:000
8.Enrik TenkBA 230:00:000
9.Fero StribrnskýBA 330:00:000
10.Vlado TencerBA 240:00:000
11.Kamil BrasoBA 140:00:000
12.Lukáš HarsaBA 340:00:000
13.Pavol KřemenBA 350:00:000
14.Branislav KruželBA 150:00:000
15.Radovan HvizdošBA 250:00:000
16.Ján MálekBA 160:00:000
17.Andrej SchwarczBA 360:00:000

Freeball Snooker Club

#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Maroš ŠeminskýPO 112:16:4+2242
2.Martin OriňákPO 121:03:0+3241
3.Michal FrankPO 131:03:1+2211
4.Miroslav HrubčoPO 140:00:000
5.Marcel RešovskýPO 150:11:3-20
6.Adrián OriňákPO 160:11:3-20
7.Michal BabinčákPO 170:10:3-30

Snooker Club Košice

#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Matúš BučkoKE 110:00:000
2.Miloš PopovičKE 210:00:000
3.Marián KepštaKE 120:00:000
4.František DolgošKE 220:00:000
5.Juraj BriškárKE 230:00:000
6.Tibor KiššimonKE 130:00:000
7.Ivan KarolaKE 140:00:000
8.Jaromír ŠtěpánekKE 240:00:000
9.Maroš HorváthKE 250:00:000

Snooker Club Laguna SNV

#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Tomáš PodolinskýSN 211:03:1+21
2.Robert KleinSN 110:00:000
3.Maroš SojákSN 221:14:401
4.Slavo HrušovskýSN 120:00:000
5.Tomáš RatkovskýSN 230:00:000
6.Edmund KováčSN 130:00:000
7.Daniel TopoliSN 240:00:000
8.Marián NovákSN 140:00:000
9.Peter KleinSN 150:00:000
10.Ľubomír BagarSN 250:11:3-20
11.Richard BdžochSN 160:11:3-20

Snooker Club Rožňava

#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Adrián RubintRV 112:06:4+22
2.Nikolas NuotaRV 121:15:3+21
3.Martin FaškoRV 130:00:000
4.Tomáš ParadaRV 140:00:000
5.Martin KačalaRV 150:00:000
6.František KovácsRV 160:00:000
7.Pavel KákaRV 170:22:6-40

Snooker Club Tvrdošín

#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Andrej BurdelTS 310:00:000
2.Patrik SojčákTS 210:00:000
3.Matúš PetrášekTS 110:00:000
4.Pavol HirnerTS 120:00:000
5.Jozef DaňaTS 320:00:000
6.Pavol MatejekTS 220:00:000
7.Jozef MikulášekTS 330:00:000
8.Branislav StajníkTS 230:00:000
9.Marián SzczerbaTS 130:00:000
10.Pavol ŽiakTS 340:00:000
11.Daniel BorovýTS 140:00:000
12.Roman OrčíkTS 240:00:000
HráčNábehy
Martin Oriňák24, 22, 21
Maroš Šeminský24
Michal Frank21

c = clearance, dohrávka

Späť