ELITE 1  /10.11.2018 - 11.11.2018

OrganizátorElite Snooker & Billiard Club
Dátum10.11.2018 - 11.11.2018
Štartovné15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 2000 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress Code-

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu adam.horacek@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 07.11.2018 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 32 hráčov.

  • Martin Kollár 1. Martin Kollár
  • Adam Horáček 2. Adam Horáček
  • Kevin Čižmarovič 3. Kevin Čižmarovič
  • Martin Oriňák 4. Martin Oriňák
  • Peter Košč 5. Peter Košč
  • Kamil Braso 6. Kamil Braso
  • Michal Frank 7. Michal Frank
  • Adrián Oriňák 8. Adrián Oriňák
  • Peter Ďureček 9. Peter Ďureček
  • Fero Stribrnský 10. Fero Stribrnský
  • Vladimír Mikula 11. Vladimír Mikula
  • Martin Kubala 12. Martin Kubala
  • Daniel Borový 13. Daniel Borový
  • Branislav Kružel 14. Branislav Kružel
  • Miroslav Matovič 15. Miroslav Matovič
  • Lukáš Harsa 16. Lukáš Harsa
  • Robo Kubík 17. Robo Kubík
  • Ján Kostroš 18. Ján Kostroš
  • Jakub Koniar 19. Jakub Koniar
  • Vladimír Pastucha 20. Vladimír Pastucha

A 2-3 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kevin Čižmarovič2:15:2+3392
Peter Ďureček2:14:2+22
Vladimír Mikula2:14:3+1242
Lukáš Harsa0:30:6-60

B 2-3 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Michal Frank2:15:3+2302
Daniel Borový2:15:2+3222
Peter Košč1:22:4-21
Ján Kostroš1:22:5-3261

C 2-3 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Adam Horáček3:06:1+5273
Adrián Oriňák2:15:2+3252
Robo Kubík1:22:5-3211
Branislav Kružel0:31:6-50

D 2-3 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Jakub Koniar3:06:1+5573
Martin Oriňák2:15:3+2342
Fero Stribrnský1:23:5-21
Martin Kubala0:31:6-50

E 2-3 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Kollár3:06:0+6483
Miroslav Matovič2:14:3+12
Kamil Braso1:23:4-11
Vladimír Pastucha0:30:6-60
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
21 10 Nov 14:30 1 Lukáš Harsa 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
2016923
3229332
22 10 Nov 14:30 2 Vladimír Mikula 0(3)2 Peter Ďureček
Nábehy#Nábehy
34148
32245
23 10 Nov 16:00 1 Vladimír Mikula 2(3)1 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
2315020
120
59330
20 10 Nov 16:00 2 Lukáš Harsa 0(3)2 Peter Ďureček
Nábehy#Nábehy
32162
26256
24 10 Nov 17:30 1 Peter Ďureček 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
1016739
1226222
19 10 Nov 17:30 2 Lukáš Harsa 0(3)2 Vladimír Mikula
Nábehy#Nábehy
2416924
27253
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
3 10 Nov 10:00 1 Ján Kostroš 0(3)2 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
31168
57259
4 10 Nov 10:00 2 Daniel Borový 1(3)2 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
2253125
36253
57370
5 10 Nov 11:30 1 Daniel Borový 2(3)0 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
43113
73259
2 10 Nov 11:30 2 Ján Kostroš 2(3)1 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
53126
6527521, 22
5935130
6 10 Nov 13:00 1 Michal Frank 2(3)0 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
55116
54252
1 10 Nov 13:00 2 Ján Kostroš 0(3)2 Daniel Borový
Nábehy#Nábehy
53160
263925920
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
9 10 Nov 10:00 3 Robo Kubík 0(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
5146
2136277
10 10 Nov 10:00 4 Branislav Kružel 0(3)2 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
35156
37268
11 10 Nov 11:30 3 Branislav Kružel 0(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
28146
3625926
8 10 Nov 11:30 4 Robo Kubík 0(3)2 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
24157
53263
12 10 Nov 13:00 3 Adrián Oriňák 1(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
256613727
24262
2234620
7 10 Nov 13:00 4 Robo Kubík 2(3)1 Branislav Kružel
Nábehy#Nábehy
13153
57228
43335
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
27 10 Nov 14:30 3 Jakub Koniar 2(3)1 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
216617334
337825732
576735
28 10 Nov 14:30 4 Martin Kubala 1(3)2 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
18151
57211
55368
29 10 Nov 16:00 3 Martin Kubala 0(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
2417123
24258
26 10 Nov 16:00 4 Jakub Koniar 2(3)0 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
4366123
56210
30 10 Nov 17:30 3 Fero Stribrnský 1(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
2316831
45244
28374
25 10 Nov 17:30 4 Jakub Koniar 2(3)0 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
32, 318213
31, 4910522
Skupina E
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
15 10 Nov 10:00 5 Vladimír Pastucha 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
3118422
15264
16 10 Nov 10:00 6 Miroslav Matovič 2(3)1 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
61152
57259
55321
17 10 Nov 11:30 5 Miroslav Matovič 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
26158
34243
14 10 Nov 11:30 6 Vladimír Pastucha 0(3)2 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
32158
22256
18 10 Nov 13:00 5 Kamil Braso 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
215822
2126648
13 10 Nov 13:00 6 Vladimír Pastucha 0(3)2 Miroslav Matovič
Nábehy#Nábehy
21146
19261
Last 16
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
31 11 Nov Martin Kollár 0(5)0 w/o
32 11 Nov 10:00 2 Martin Oriňák 3(5)0 Peter Ďureček
Nábehy#Nábehy
2266147
40220
42315
33 11 Nov Kevin Čižmarovič 0(5)0 w/o
34 11 Nov 10:00 1 Michal Frank 3(5)1 Kamil Braso
35 11 Nov 10:00 4 Vladimír Mikula 3(5)0 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
69114
64250
71348
36 11 Nov w/o 0(5)0 Adam Horáček
37 11 Nov 10:00 3 Miroslav Matovič 1(5)3 Daniel Borový
Nábehy#Nábehy
5616420
020
43332
33451
38 11 Nov w/o 0(5)0 Jakub Koniar
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
39 11 Nov 12:00 2 Martin Kollár 3(5)0 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
62111
51242
3363347
40 11 Nov 12:00 1 Kevin Čižmarovič 3(5)2 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
23122
41 11 Nov 12:00 4 Vladimír Mikula 0(5)3 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
4315621
26260
3334821
42 11 Nov 12:00 3 Daniel Borový 0(5)3 Jakub Koniar
Nábehy#Nábehy
1616725
1525322, 22
16310280
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
43 11 Nov 14:00 4 Martin Kollár 1(5)3 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
206213720
2926823, 23
2259360
39459
44 11 Nov 14:00 3 Adam Horáček 1(5)3 Jakub Koniar
Nábehy#Nábehy
2717164
6124023
937423, 36
3346930
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
45 11 Nov 16:00 4 Kevin Čižmarovič 1(5)3 Jakub Koniar
Nábehy#Nábehy
1815420
507124521
374237833, 25, 20
4048124, 24
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Martin KollárE13:06:0+6483
2.Jakub KoniarD13:06:1+5573
3.Adam HoráčekC13:06:1+5273
4.Kevin ČižmarovičA12:15:2+3392
5.Michal FrankB12:15:3+2302
6.Adrián OriňákC22:15:2+3252
7.Daniel BorovýB22:15:2+3222
8.Martin OriňákD22:15:3+2342
9.Peter ĎurečekA22:14:2+22
10.Miroslav MatovičE22:14:3+12
11.Vladimír MikulaA32:14:3+1242
12.Kamil BrasoE31:23:4-11
13.Peter KoščB31:22:4-21
14.Fero StribrnskýD31:23:5-21
15.Robo KubíkC31:22:5-3211
16.Ján KostrošB41:22:5-3261
17.Martin KubalaD40:31:6-50
18.Branislav KruželC40:31:6-50
19.Lukáš HarsaA40:30:6-60
20.Vladimír PastuchaE40:30:6-60
Last 16 Best of 5 Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 5
31Martin Kollár0
w/o0
39Martin Kollár3
Martin Oriňák0
43Martin Kollár1
Kevin Čižmarovič3
45Kevin Čižmarovič1
Jakub Koniar3
32Martin Oriňák3
Peter Ďureček0
33Kevin Čižmarovič0
w/o0
40Kevin Čižmarovič3
Michal Frank2
34Michal Frank3
Kamil Braso1
35Vladimír Mikula3
Adrián Oriňák0
41Vladimír Mikula0
Adam Horáček3
44Adam Horáček1
Jakub Koniar3
36w/o0
Adam Horáček0
37Miroslav Matovič1
Daniel Borový3
42Daniel Borový0
Jakub Koniar3
38w/o0
Jakub Koniar0
HráčNábehy
Jakub Koniar80, 64, 57, 49, 43, 36, 33, 33, 32, 31, 31, 30, 25, 25, 24, 24, 23, 23, 22, 22, 21, 21, 20, 20
Kevin Čižmarovič50, 39, 37, 32, 23, 23, 23, 23, 22, 20, 20
Martin Kollár48, 33, 22, 22, 22, 20
Martin Oriňák34, 32, 31, 23, 22
Michal Frank30, 22, 22, 21
Adam Horáček27, 26, 21, 21, 20
Ján Kostroš26
Adrián Oriňák25
Vladimír Mikula24
Daniel Borový22, 20, 20
Robo Kubík21

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Jakub Koniar
2.Kevin Čižmarovič
3. - 4.Martin Kollár,  Adam Horáček
5. - 8.Daniel Borový,  Vladimír Mikula,  Martin Oriňák,  Michal Frank
9. - 12.Adrián Oriňák,  Peter Ďureček,  Miroslav Matovič,  Kamil Braso
13. - 15.Fero Stribrnský,  Robo Kubík,  Peter Košč
16. - 20.Ján Kostroš,  Vladimír Pastucha,  Martin Kubala,  Lukáš Harsa,  Branislav Kružel

Späť