II. LIGA 4 ZAPAD /13.04.2019 - 14.04.2019
Organizátor | Elite Snooker & Billiard Club |
Dátum | 13.04.2019 - 14.04.2019 |
Štartovné | 15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€) |
Ranking | Turnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8 |
Dress Code | - |
II. LIGA 1
Druhá liga je určená pre hráčov, ktorý v danom ligovom kole nehrajú I. LIGU.
FORMÁT
Turnaj sa hrá formou skupin a nasledného play off.
I. A II. LIGA
Víťaz má nárok v ďalšom ligovom kole účastnit sa prvoligového turnaja
Registrácia
Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu adam.horacek@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 10.04.2019 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 24 hráčov.
- 1. Martin Kubala
- 2. Peter Varga
- 3. Peter Ďureček
- 4. Fero Stribrnský
- 5. Vlado Tencer
- 6. Ján Kostroš
- 7. Miroslav Matovič
- 8. Daniel Borový
- 9. Robo Kubík
- 10. Jozef Daňa
- 11. Ľubomír Vasek
- 12. Patrik Sojčák
- 13. Ramtin Amirkhani
A 1 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Miroslav Matovič | 2:0 | 4:0 | +4 | 31 | 2 |
Martin Kubala | 1:1 | 2:2 | 0 | 1 | |
Robo Kubík | 0:2 | 0:4 | -4 | 0 |
B 1 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Vlado Tencer | 3:0 | 6:1 | +5 | 3 | |
Peter Varga | 2:1 | 5:2 | +3 | 2 | |
Jozef Daňa | 1:2 | 2:4 | -2 | 1 | |
Ramtin Amirkhani | 0:3 | 0:6 | -6 | 0 |
C 1 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Ján Kostroš | 2:0 | 4:1 | +3 | 28 | 2 |
Patrik Sojčák | 1:1 | 3:3 | 0 | 24 | 1 |
Peter Ďureček | 0:2 | 1:4 | -3 | 0 |
D 1 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Daniel Borový | 2:0 | 4:2 | +2 | 22 | 2 |
Ľubomír Vasek | 1:1 | 3:2 | +1 | 20 | 1 |
Fero Stribrnský | 0:2 | 1:4 | -3 | 0 |
Skupina A
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
1 | 13 Apr 9:00 | 1 | Robo Kubík | 0 | (3) | 2 | Miroslav Matovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
21 | 1 | 38 | 20 | |||||
39 | 2 | 59 | ||||||
2 | 13 Apr 10:30 | 1 | Robo Kubík | 0 | (3) | 2 | Martin Kubala | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
14 | 1 | 62 | ||||||
33 | 2 | 43 | ||||||
3 | 13 Apr 12:00 | 1 | Miroslav Matovič | 2 | (3) | 0 | Martin Kubala | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
21 | 54 | 1 | 15 | |||||
31 | 78 | 2 | 75 |
Skupina B
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
6 | 13 Apr 9:00 | 2 | (scr.) Ramtin Amirkhani | 0 | (3) | 2 | Peter Varga | |
7 | 13 Apr 9:00 | 3 | Jozef Daňa | 0 | (3) | 2 | Vlado Tencer | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
22 | 1 | 32 | ||||||
27 | 2 | 51 | ||||||
8 | 13 Apr 10:30 | 2 | Jozef Daňa | 0 | (3) | 2 | Peter Varga | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
0 | 1 | 0 | ||||||
23 | 2 | 51 | ||||||
5 | 13 Apr 10:30 | 3 | (scr.) Ramtin Amirkhani | 0 | (3) | 2 | Vlado Tencer | |
9 | 13 Apr 12:00 | 2 | Vlado Tencer | 2 | (3) | 1 | Peter Varga | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
49 | 1 | 39 | ||||||
41 | 2 | 51 | ||||||
48 | 3 | 27 | ||||||
4 | 13 Apr 12:00 | 3 | (scr.) Ramtin Amirkhani | 0 | (3) | 2 | Jozef Daňa |
Skupina C
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
10 | 13 Apr 9:00 | 4 | Patrik Sojčák | 1 | (3) | 2 | Ján Kostroš | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
27 | 1 | 59 | 28, 20 | |||||
24 | 42 | 2 | 38 | |||||
32 | 3 | 45 | ||||||
11 | 13 Apr 10:30 | 4 | Patrik Sojčák | 2 | (3) | 1 | Peter Ďureček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
32 | 1 | 41 | ||||||
50 | 2 | 39 | ||||||
44 | 3 | 24 | ||||||
12 | 13 Apr 12:00 | 4 | Ján Kostroš | 2 | (3) | 0 | Peter Ďureček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
47 | 1 | 33 | ||||||
25 | 67 | 2 | 37 |
Skupina D
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
13 | 13 Apr 9:00 | 5 | Ľubomír Vasek | 1 | (3) | 2 | Daniel Borový | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
12 | 1 | 49 | 20 | |||||
57 | 2 | 24 | ||||||
39 | 3 | 68 | ||||||
14 | 13 Apr 10:30 | 5 | Ľubomír Vasek | 2 | (3) | 0 | Fero Stribrnský | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
20 | 60 | 1 | 20 | |||||
51 | 2 | 35 | ||||||
15 | 13 Apr 12:00 | 5 | Daniel Borový | 2 | (3) | 1 | Fero Stribrnský | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
32 | 1 | 40 | ||||||
22 | 54 | 2 | 46 | |||||
54 | 3 | 32 |
Štvrťfinále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
16 | 13 Apr 14:00 | 1 | Miroslav Matovič | 3 | (5) | 0 | Ľubomír Vasek | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
64 | 1 | 37 | 21 | |||||
21 | 55 | 2 | 15 | |||||
68 | 3 | 35 | ||||||
17 | 13 Apr 14:00 | 2 | Patrik Sojčák | 3 | (5) | 1 | Vlado Tencer | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
28 | 71 | 1 | 19 | |||||
39 | 2 | 60 | 22 | |||||
55 | 3 | 30 | ||||||
28 | 58 | 4 | 2 | |||||
18 | 13 Apr 14:00 | 3 | Peter Varga | 3 | (5) | 1 | Ján Kostroš | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
15 | 1 | 45 | 21 | |||||
22 | 75 | 2 | 29 | |||||
59 | 3 | 53 | ||||||
22 | 63 | 4 | 49 | |||||
19 | 13 Apr 14:00 | 5 | Martin Kubala | 3 | (5) | 2 | Daniel Borový | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
64 | 1 | 0 | ||||||
0 | 2 | 0 | ||||||
39 | 3 | 51 | 20 | |||||
63 | 4 | 42 | ||||||
48 | 65 | 5 | 0 |
Semifinále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
20 | 13 Apr 16:00 | 1 | Miroslav Matovič | 2 | (5) | 3 | Patrik Sojčák | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
29 | 1 | 65 | ||||||
81 | 2 | 54 | ||||||
29 | 3 | 60 | ||||||
51 | 4 | 39 | ||||||
45 | 5 | 55 | ||||||
21 | 13 Apr 16:00 | 4 | Peter Varga | 2 | (5) | 3 | Martin Kubala | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
37 | 1 | 69 | ||||||
39 | 2 | 61 | ||||||
67 | 3 | 30 | ||||||
65 | 4 | 37 | ||||||
49 | 5 | 57 |
Finále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
22 | 13 Apr 18:00 | 4 | Patrik Sojčák | 3 | (5) | 0 | Martin Kubala | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
22 | 67 | 1 | 42 | |||||
43 | 2 | 30 | ||||||
47 | 3 | 11 | ||||||
0 | 4 | 0 |
# | Hráč | Skupina | Poradie | Zápasy | Skóre | +/- | Nábeh | Body |
1. | Miroslav Matovič | A | 1 | 2:0 | 4:0 | +4 | 31 | 2 |
2. | Ján Kostroš | C | 1 | 2:0 | 4:1 | +3 | 28 | 2 |
3. | Vlado Tencer | B | 1 | 2:0 | 4:1 | +3 | 2 | |
4. | Daniel Borový | D | 1 | 2:0 | 4:2 | +2 | 22 | 2 |
5. | Ľubomír Vasek | D | 2 | 1:1 | 3:2 | +1 | 20 | 1 |
6. | Peter Varga | B | 2 | 1:1 | 3:2 | +1 | 1 | |
7. | Patrik Sojčák | C | 2 | 1:1 | 3:3 | 0 | 24 | 1 |
8. | Martin Kubala | A | 2 | 1:1 | 2:2 | 0 | 1 | |
9. | Peter Ďureček | C | 3 | 0:2 | 1:4 | -3 | 0 | |
10. | Fero Stribrnský | D | 3 | 0:2 | 1:4 | -3 | 0 | |
11. | Robo Kubík | A | 3 | 0:2 | 0:4 | -4 | 0 | |
12. | Jozef Daňa | B | 3 | 0:2 | 0:4 | -4 | 0 | |
13. | Ramtin Amirkhani | B | 4 | 0:3 | 0:6 | -6 | 0 |
Štvrťfinále Best of 5 | Semifinále Best of 5 | Finále Best of 5 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
| |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||
|
Hráč | Nábehy | |
Martin Kubala | 48 | |
Miroslav Matovič | 31, 21, 21, 20 | |
Patrik Sojčák | 28, 28, 24, 22 | |
Ján Kostroš | 28, 25, 21, 20 | |
Daniel Borový | 22, 20, 20 | |
Peter Varga | 22, 22 | |
Vlado Tencer | 22 | |
Ľubomír Vasek | 21, 20 |
c = clearance, dohrávka
Poradie | Hráč(i) |
1. | Patrik Sojčák |
2. | Martin Kubala |
3. - 4. | Peter Varga, Miroslav Matovič |
5. - 8. | Ľubomír Vasek, Vlado Tencer, Daniel Borový, Ján Kostroš |
9. - 12. | Jozef Daňa, Peter Ďureček, Fero Stribrnský, Robo Kubík |
13. | Ramtin Amirkhani |