LINEAS 4  /23.03.2019 - 24.03.2019

OrganizátorFreeball Snooker Club
Dátum23.03.2019 - 24.03.2019
Štartovné15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 2000 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress Code-

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu adam.horacek@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 20.03.2019 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 24 hráčov.

  • Matúš Bučko 1. Matúš Bučko
  • Martin Oriňák 2. Martin Oriňák
  • Marián Kepšta 3. Marián Kepšta
  • Martin Kubala 4. Martin Kubala
  • Michal Frank 5. Michal Frank
  • Marcel Rešovský 6. Marcel Rešovský
  • Maroš Šeminský 7. Maroš Šeminský
  • František Dolgoš 8. František Dolgoš
  • Juraj Briškár 9. Juraj Briškár
  • Tibor Kiššimon 10. Tibor Kiššimon
  • Ivo Grobauer 11. Ivo Grobauer
  • Daniel Takáč 12. Daniel Takáč
  • Tomáš Jusko 13. Tomáš Jusko

A 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Marián Kepšta3:06:1+5323
Tomáš Jusko2:15:3+2462
Maroš Šeminský1:23:4-11
Tibor Kiššimon0:30:6-60

B 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Kubala2:04:0+4342
František Dolgoš1:12:201
Ivo Grobauer0:20:4-40

C 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Oriňák2:04:1+3282
Marcel Rešovský1:13:30201
Juraj Briškár0:21:4-30

D 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matúš Bučko2:04:0+4442
Michal Frank1:12:20221
Daniel Takáč0:20:4-40
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
6 23 Mar 9:00 PO2 Maroš Šeminský 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
614523
37289
2 23 Mar 10:00 PO2 Tomáš Jusko 2(3)1 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
44152
52223
45310
1 23 Mar 10:15 PO2 Tomáš Jusko 2(3)0 Tibor Kiššimon (scr.)
3 23 Mar 12:45 PO1 Tomáš Jusko 1(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
3315721
4665231
4236632
4 23 Mar 12:45 PO2 (scr.) Tibor Kiššimon 0(3)2 Maroš Šeminský
5 23 Mar 14:00 PO1 (scr.) Tibor Kiššimon 0(3)2 Marián Kepšta
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
7 23 Mar 9:00 KE2 Ivo Grobauer 0(3)2 František Dolgoš
Nábehy#Nábehy
25140
21262
8 23 Mar 10:15 KE2 Ivo Grobauer 0(3)2 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
1316234
12258
9 23 Mar 11:30 KE2 František Dolgoš 0(3)2 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
1115520
40252
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
12 23 Mar 9:00 PO1 Marcel Rešovský 1(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
2315328
46236
31350
10 23 Mar 10:15 PO1 Juraj Briškár 1(3)2 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
56125
3925420
26364
11 23 Mar 11:30 PO1 Juraj Briškár 0(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
1817825, 22
27249
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
14 23 Mar 9:00 KE1 Daniel Takáč 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
19150
5210244
13 23 Mar 10:15 KE1 Daniel Takáč 0(3)2 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
34173
26239
15 23 Mar 11:30 KE1 Michal Frank 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
2418530
2233253
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
16 23 Mar 14:30 PO2 Matúš Bučko 3(5)0 Juraj Briškár
Nábehy#Nábehy
60119
226925
45337
17 23 Mar 14:30 PO1 Martin Oriňák 3(5)1 Tomáš Jusko
Nábehy#Nábehy
2754119
2453232
33343
2266412
18 23 Mar 16:00 PO2 Michal Frank 2(5)3 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
59133
25253
4532820
35444
32567
19 23 Mar 16:00 PO1 Marcel Rešovský 3(5)2 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
45161
59214
2836722
45437
52539
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
20 23 Mar PO2 Matúš Bučko 3(5)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
3048120
65245
2736159
55467
2356519
21 23 Mar PO1 Marián Kepšta 3(5)2 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
80147
43233
2135321, 20
51452
20, 2586522
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
22 23 Mar PO1 Matúš Bučko 3(5)0 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
256114423
2068217
4076347
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Matúš BučkoD12:04:0+4442
2.Martin KubalaB12:04:0+4342
3.Marián KepštaA12:04:1+3322
4.Martin OriňákC12:04:1+3282
5.Tomáš JuskoA21:13:30461
6.Michal FrankD21:12:20221
7.Marcel RešovskýC21:13:30201
8.František DolgošB21:12:201
9.Maroš ŠeminskýA30:21:4-30
10.Juraj BriškárC30:21:4-30
11.Ivo GrobauerB30:20:4-40
12.Daniel TakáčD30:20:4-40
13.Tibor KiššimonA40:30:6-60
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 5
16Matúš Bučko3
Juraj Briškár0
20Matúš Bučko3
Martin Oriňák2
22Matúš Bučko3
Marián Kepšta0
17Martin Oriňák3
Tomáš Jusko1
18Michal Frank2
Marián Kepšta3
21Marián Kepšta3
Marcel Rešovský2
19Marcel Rešovský3
Martin Kubala2
HráčNábehy
Martin Oriňák59, 28, 27, 25, 24, 22, 22
Tomáš Jusko46
Matúš Bučko44, 40, 30, 30, 25, 23, 22, 20
Martin Kubala34, 22, 20
Marián Kepšta32, 25, 23, 23, 21, 20, 20
Michal Frank22
Marcel Rešovský21, 20, 20

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Matúš Bučko
2.Marián Kepšta
3. - 4.Marcel Rešovský,  Martin Oriňák
5. - 8.Michal Frank,  Tomáš Jusko,  Martin Kubala,  Juraj Briškár
9.František Dolgoš
10. - 12.Maroš Šeminský,  Daniel Takáč,  Ivo Grobauer
13.Tibor Kiššimon
Matúš BučkoMatúš Bučko3FramesBest of 50Marián KepštaMarián Kepšta
0Points0
 Break0

Späť