Big Bang BA  /14.09.2019 - 15.09.2019

OrganizátorElite Snooker & Billiard Club
Dátum14.09.2019 - 15.09.2019
Štartovné15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 2000 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress Code-

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu martin.kollar.koly@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 11.09.2019 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 32 hráčov.

  • Martin Kollár 1. Martin Kollár
  • Martin Kollár 1. Martin Kollár
  • Kevin Čižmarovič 2. Kevin Čižmarovič
  • Kevin Čižmarovič 2. Kevin Čižmarovič
  • Adam Horáček 3. Adam Horáček
  • Adam Horáček 3. Adam Horáček
  • Peter Košč 4. Peter Košč
  • Peter Košč 4. Peter Košč
  • Peter Varga 5. Peter Varga
  • Peter Varga 5. Peter Varga
  • Fero Stribrnský 6. Fero Stribrnský
  • Fero Stribrnský 6. Fero Stribrnský
  • Robo Kubík 7. Robo Kubík
  • Robo Kubík 7. Robo Kubík
  • Vlado Tencer 8. Vlado Tencer
  • Vlado Tencer 8. Vlado Tencer
  • Vladimír Mikula 9. Vladimír Mikula
  • Vladimír Mikula 9. Vladimír Mikula
  • Matej Malicher 10. Matej Malicher
  • Matej Malicher 10. Matej Malicher
  • Jozef Richter 11. Jozef Richter
  • Jozef Richter 11. Jozef Richter
  • Lukáš Harsa 12. Lukáš Harsa
  • Lukáš Harsa 12. Lukáš Harsa

A 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matej Malicher2:15:2+32
Adam Horáček2:14:2+2232
Peter Varga2:14:3+1392
Vlado Tencer0:30:6-60

B 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kevin Čižmarovič2:15:3+2302
Peter Košč2:15:4+1222
Lukáš Harsa1:23:5-2261
Robo Kubík1:24:5-1221

C 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Kollár3:06:1+5403
Vladimír Mikula2:15:2+3222
Fero Stribrnský1:22:4-21
Jozef Richter0:30:6-60
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
4 14 Sep 9:00 1 Vlado Tencer 0(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
42151
826939
3 14 Sep 9:00 2 Matej Malicher 2(3)0 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
47133
57254
2 14 Sep 10:30 1 Matej Malicher 1(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
46141
32243
21357
5 14 Sep 10:30 2 Vlado Tencer 0(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
30157
326923
1 14 Sep 12:00 1 Matej Malicher 2(3)0 Vlado Tencer (scr.)
Nábehy#Nábehy
11
12
6 14 Sep 12:00 2 Peter Varga 0(3)2 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
44154
46289
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
10 14 Sep 9:00 3 Robo Kubík 1(3)2 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
44158
47244
49356
9 14 Sep 9:00 4 Lukáš Harsa 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
3017023
1827030
8 14 Sep 10:30 3 Lukáš Harsa 1(3)2 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
45136
40264
2333020
11 14 Sep 10:30 4 Robo Kubík 2(3)1 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
2267120
12260
59351
7 14 Sep 12:00 3 Lukáš Harsa 2(3)1 Robo Kubík
Nábehy#Nábehy
63155
39257
2662316
12 14 Sep 12:00 4 Peter Košč 1(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
62149
2252259
25354
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
15 14 Sep 9:00 5 (scr.) Jozef Richter 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
11
21
16 14 Sep 9:00 6 Vladimír Mikula 2(3)0 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
45134
2251250
17 14 Sep 10:30 5 Vladimír Mikula 1(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
10151
5925127
24356
14 14 Sep 10:30 6 (scr.) Jozef Richter 0(3)2 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
11
21
18 14 Sep 12:00 5 Fero Stribrnský 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
30157
6271 40
13 14 Sep 12:00 6 (scr.) Jozef Richter 0(3)2 Vladimír Mikula
Nábehy#Nábehy
11
21
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
19 14 Sep 13:30 3 Martin Kollár 3(5)0 Lukáš Harsa
Nábehy#Nábehy
43118
58216
8034
20 14 Sep 13:30 Vladimír Mikula 0(5)3 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
717138
32250
38345
21 14 Sep 13:30 4 Peter Košč 0(5)3 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
715920
25252
3437329
22 14 Sep 13:30 Peter Varga 3(5)2 Matej Malicher
Nábehy#Nábehy
2048124
46216
41353
3646226
2459511
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
23 14 Sep 15:30 Martin Kollár 3(5)1 Adam Horáček
Nábehy#Nábehy
84105116
726125, 22
2049347
45654 26
24 14 Sep 15:30 Kevin Čižmarovič 3(5)0 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
56153
49230
32, 407139
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
26 14 Sep 17:30 Martin Kollár 3(5)1 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
44150
3862235
385338
38, 2579423
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Martin KollárC13:06:1+5403
2.Matej MalicherA12:15:2+32
3.Kevin ČižmarovičB12:15:3+2302
4.Vladimír MikulaC22:15:2+3222
5.Adam HoráčekA22:14:2+2232
6.Peter KoščB22:15:4+1222
7.Peter VargaA32:14:3+1392
8.Lukáš HarsaB31:23:5-2261
9.Fero StribrnskýC31:22:4-21
10.Robo KubíkB41:24:5-1221
11.Vlado TencerA40:30:6-60
12.Jozef RichterC40:30:6-60
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 5
19Martin Kollár3
Lukáš Harsa0
23Martin Kollár3
Adam Horáček1
26Martin Kollár3
Kevin Čižmarovič1
20Vladimír Mikula0
Adam Horáček3
21Peter Košč0
Kevin Čižmarovič3
24Kevin Čižmarovič3
Peter Varga0
22Peter Varga3
Matej Malicher2
HráčNábehy
Martin Kollár84, 45, 40, 38, 38, 38, 27, 25, 20
Kevin Čižmarovič40, 32, 30, 29, 23, 20
Peter Varga39, 24, 20
Adam Horáček38, 25, 23, 22
Matej Malicher26
Lukáš Harsa26
Peter Košč22, 20
Robo Kubík22
Vladimír Mikula22

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Martin Kollár
2.Kevin Čižmarovič
3. - 4.Peter Varga,  Adam Horáček
5. - 8.Lukáš Harsa,  Vladimír Mikula,  Matej Malicher,  Peter Košč
9. - 12.Fero Stribrnský,  Robo Kubík,  Jozef Richter,  Vlado Tencer

Späť