Elite Series (T2) /16.11.2019 - 17.11.2019
Organizátor | Elite Snooker & Billiard Club |
Dátum | 16.11.2019 - 17.11.2019 |
Štartovné | 15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€) |
Ranking | Turnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8 |
Dress Code | - |
Formát turnaja
Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu
Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:
- ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
- V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
Registrácia
Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu martin.kollar.koly@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 13.11.2019 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na - hráčov.
- 1. Kevin Čižmarovič
- 2. Martin Kollár
- 3. Adam Horáček
- 4. Pavol Křemen
- 5. Peter Košč
- 6. Peter Varga
- 8. Vladimír Mikula
- 9. Robo Kubík
- 10. Danijel Vranješ
- 11. Vlado Tencer
- 12. Matej Malicher
- 13. Boris Tetřev
- 14. Ramtin Amirkhani
A 2 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Pavol Křemen | 2:0 | 6:0 | +6 | 30 | 2 |
Vladimír Mikula | 1:1 | 3:4 | -1 | 21 | 1 |
Robo Kubík | 0:2 | 1:6 | -5 | 0 |
B 2 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Adam Horáček | 2:0 | 6:1 | +5 | 31 | 2 |
Peter Košč | 1:1 | 4:3 | +1 | 1 | |
Matej Malicher | 0:2 | 0:6 | -6 | 0 |
C 2 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Kevin Čižmarovič | 3:0 | 9:3 | +6 | 56 | 3 |
Boris Tetřev | 2:1 | 8:3 | +5 | 24 | 2 |
Peter Varga | 1:2 | 4:7 | -3 | 27 | 1 |
Vlado Tencer | 0:3 | 1:9 | -8 | 22 | 0 |
D 2 postupujúci
Hráč | Zápasy | Frames | +/- | Nábeh | Body |
Martin Kollár | 2:0 | 6:2 | +4 | 32 | 2 |
Danijel Vranješ | 1:1 | 5:4 | +1 | 43 | 1 |
Ramtin Amirkhani | 0:2 | 1:6 | -5 | 0 |
Skupina A
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
1 | 16 Nov 9:00 | 6 | Robo Kubík | 1 | (5) | 3 | Vladimír Mikula | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
51 | 1 | 27 | ||||||
15 | 2 | 48 | ||||||
17 | 3 | 50 | ||||||
32 | 4 | 53 | ||||||
2 | 16 Nov 10:00 | 6 | Robo Kubík | 0 | (5) | 3 | Pavol Křemen | |
3 | 16 Nov 11:00 | 6 | Vladimír Mikula | 0 | (5) | 3 | Pavol Křemen | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
13 | 1 | 55 | 20 | |||||
32 | 2 | 62 | 22 | |||||
21 | 22 | 3 | 60 | 30 |
Skupina B
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
13 | 16 Nov 9:00 | 1 | Matej Malicher | 0 | (5) | 3 | Adam Horáček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
2 | 1 | 68 | ||||||
14 | 2 | 42 | 31 | |||||
9 | 3 | 70 | 23 | |||||
12 | 16 Nov 10:00 | 1 | (scr.) Matej Malicher | 0 | (5) | 3 | Peter Košč | |
14 | 16 Nov 11:00 | 1 | Peter Košč | 1 | (5) | 3 | Adam Horáček | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
38 | 1 | 70 | 22c | |||||
1 | 2 | 0 | ||||||
41 | 3 | 55 | ||||||
16 | 4 | 52 |
Skupina D
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
23 | 16 Nov 9:00 | 3 | Ramtin Amirkhani | 0 | (5) | 3 | Martin Kollár | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
13 | 1 | 80 | ||||||
6 | 2 | 61 | 30 | |||||
1 | 3 | 61 | 26 | |||||
25 | 16 Nov 10:00 | 3 | Danijel Vranješ | 2 | (5) | 3 | Martin Kollár | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
64 | 1 | 26 | ||||||
1 | 2 | 86 | 30, 29 | |||||
33 | 3 | 61 | 32 | |||||
28, 24 | 68 | 4 | 19 | |||||
29 | 5 | 67 | 32c | |||||
21 | 16 Nov 11:00 | 2 | Ramtin Amirkhani | 1 | (5) | 3 | Danijel Vranješ | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
1 | 43 |
Skupina C
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
18 | 16 Nov 9:00 | 4 | Vlado Tencer | 1 | (5) | 3 | Peter Varga | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
36 | 1 | 44 | ||||||
27 | 2 | 49 | ||||||
55 | 3 | 23 | ||||||
22c | 43 | 4 | 64 | |||||
17 | 16 Nov 9:00 | 5 | Boris Tetřev | 2 | (5) | 3 | Kevin Čižmarovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
24 | 68 | 1 | 1 | |||||
24 | 2 | 76 | 33 | |||||
37 | 3 | 29 | ||||||
53 | 4 | 61 | ||||||
44 | 5 | 55 | ||||||
19 | 16 Nov 10:00 | 4 | Vlado Tencer | 0 | (5) | 3 | Kevin Čižmarovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
31 | 1 | 60 | 33 | |||||
31 | 2 | 44 | 23 | |||||
23 | 3 | 73 | 56 | |||||
16 | 16 Nov 10:00 | 5 | Boris Tetřev | 3 | (5) | 0 | Peter Varga | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
1 | 27 | |||||||
15 | 16 Nov 11:00 | 4 | Boris Tetřev | 3 | (5) | 0 | Vlado Tencer (scr.) | |
20 | 16 Nov 11:00 | 5 | Peter Varga | 1 | (5) | 3 | Kevin Čižmarovič | |
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
1 | 56, 24 |
Štvrťfinále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
4 | 16 Nov 13:00 | Pavol Křemen | 3 | (5) | 1 | Danijel Vranješ | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
48 | 1 | 18 | ||||||
58 | 2 | 15 | ||||||
7 | 3 | 66 | 61 | |||||
61 | 4 | 48 | ||||||
5 | 16 Nov 13:00 | Peter Košč | 0 | (5) | 3 | Kevin Čižmarovič | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
23 | 1 | 32, 26, 22 | ||||||
6 | 16 Nov 13:00 | Boris Tetřev | 2 | (5) | 3 | Adam Horáček | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
33 | 1 | 54 | ||||||
60 | 2 | 10 | ||||||
14 | 3 | 62 | 28 | |||||
22c | 62 | 4 | 37 | 23 | ||||
8 | 5 | 69 | 34 | |||||
7 | 16 Nov 13:00 | Vladimír Mikula | 0 | (5) | 3 | Martin Kollár | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
42 | 1 | 49 | 25 | |||||
35 | 2 | 61 | ||||||
36 | 3 | 71 | 32, 22 |
Semifinále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
8 | 16 Nov 15:00 | Pavol Křemen | 3 | (5) | 2 | Kevin Čižmarovič | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
42 | 66 | 1 | 28 | |||||
41 | 2 | 51 | ||||||
28 | 59 | 3 | 37 | |||||
4 | 35 | |||||||
20 | 59 | 5 | 2 | |||||
9 | 16 Nov 15:00 | Adam Horáček | 3 | (5) | 1 | Martin Kollár | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
60 | 1 | 59 | ||||||
0 | 2 | 85 | 84 | |||||
30c | 54 | 3 | 48 | 24 | ||||
68 | 4 | 32 | 24 |
Finále
# | Dátum | Stôl | Hráč 1 | Hráč 2 | ||||
11 | 16 Nov 17:00 | Pavol Křemen | 3 | (5) | 2 | Adam Horáček | ||
Nábehy | # | Nábehy | ||||||
64 | 1 | 59 | 21 | |||||
26 | 37 | 2 | 62 | 29, 24 | ||||
35 | 54 | 3 | 21 | |||||
46 | 4 | 57 | 23 | |||||
30 | 60 | 5 | 21 |
# | Hráč | Skupina | Poradie | Zápasy | Skóre | +/- | Nábeh | Body |
1. | Pavol Křemen | A | 1 | 2:0 | 6:0 | +6 | 30 | 2 |
2. | Adam Horáček | B | 1 | 2:0 | 6:1 | +5 | 31 | 2 |
3. | Martin Kollár | D | 1 | 2:0 | 6:2 | +4 | 32 | 2 |
4. | Kevin Čižmarovič | C | 1 | 2:0 | 6:3 | +3 | 56 | 2 |
5. | Boris Tetřev | C | 2 | 1:1 | 5:3 | +2 | 24 | 1 |
6. | Danijel Vranješ | D | 2 | 1:1 | 5:4 | +1 | 43 | 1 |
7. | Peter Košč | B | 2 | 1:1 | 4:3 | +1 | 1 | |
8. | Vladimír Mikula | A | 2 | 1:1 | 3:4 | -1 | 21 | 1 |
9. | Peter Varga | C | 3 | 0:2 | 1:6 | -5 | 27 | 0 |
10. | Robo Kubík | A | 3 | 0:2 | 1:6 | -5 | 0 | |
11. | Ramtin Amirkhani | D | 3 | 0:2 | 1:6 | -5 | 0 | |
12. | Matej Malicher | B | 3 | 0:2 | 0:6 | -6 | 0 | |
13. | Vlado Tencer | C | 4 | 0:3 | 1:9 | -8 | 22 | 0 |
Štvrťfinále Best of 5 | Semifinále Best of 5 | Finále Best of 5 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
| |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||
|
Hráč | Nábehy | |
Martin Kollár | 84, 32, 32, 32, 30, 30, 29, 26, 25, 24, 24, 22 | |
Danijel Vranješ | 61, 43, 28, 24 | |
Kevin Čižmarovič | 56, 56, 35, 33, 33, 32, 26, 24, 23, 22 | |
Pavol Křemen | 42, 35, 30, 30, 28, 26, 22, 20, 20 | |
Adam Horáček | 34, 31, 30, 29, 28, 24, 23, 23, 23, 22, 21 | |
Peter Varga | 27 | |
Boris Tetřev | 24, 22 | |
Peter Košč | 23 | |
Vlado Tencer | 22 | |
Vladimír Mikula | 21 |
c = clearance, dohrávka
Poradie | Hráč(i) |
1. | Pavol Křemen |
2. | Adam Horáček |
3. - 4. | Kevin Čižmarovič, Martin Kollár |
5. - 8. | Boris Tetřev, Danijel Vranješ, Vladimír Mikula, Peter Košč |
9. - 13. | Peter Varga, Vlado Tencer, Matej Malicher, Robo Kubík, Ramtin Amirkhani |