Lineas Series (T1)  /05.10.2019 - 06.10.2019

OrganizátorFreeball Snooker Club
Dátum05.10.2019 - 06.10.2019
Štartovné15€ / osoba (juniori do 18 rokov 5€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu martin.kollar.koly@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 02.10.2019 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 32 hráčov.

  • Kevin Čižmarovič 1. Kevin Čižmarovič
  • Martin Oriňák 2. Martin Oriňák
  • Michal Frank 3. Michal Frank
  • Adrián Oriňák 4. Adrián Oriňák
  • Marcel Rešovský 5. Marcel Rešovský
  • Juraj Briškár 6. Juraj Briškár
  • Fero Stribrnský 7. Fero Stribrnský
  • Maroš Šeminský 8. Maroš Šeminský
  • Maroš Soják 9. Maroš Soják
  • František Ilko 10. František Ilko
  • Peter Longauer 11. Peter Longauer
  • Juraj Kresila 12. Juraj Kresila

A 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Peter Longauer2:04:1+3222
Maroš Šeminský1:13:301
Adrián Oriňák0:21:4-30

B 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Marcel Rešovský2:04:1+32
Michal Frank1:13:30251
Juraj Kresila0:21:4-30

C 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Oriňák2:04:0+4352
Juraj Briškár1:12:201
František Ilko0:20:4-40

D 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kevin Čižmarovič2:04:0+4292
Fero Stribrnský1:12:201
Maroš Soják0:20:4-40
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
3 5 Oct 9:00 PO1 Maroš Šeminský 2(3)1 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
36150
57250
49330
1 5 Oct 10:15 PO1 Peter Longauer 2(3)1 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
35149
2075214
53328
2 5 Oct 11:30 PO1 Peter Longauer 2(3)0 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
2268131
48241
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
6 5 Oct 9:00 PO2 Marcel Rešovský 2(3)1 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
717022
47236
62322
4 5 Oct 10:15 PO2 Juraj Kresila 0(3)2 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
25151
37241
5 5 Oct 11:30 PO2 Juraj Kresila 1(3)2 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
49137
2026425
10363
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
9 5 Oct 12:45 PO1 Juraj Briškár 0(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
019628, 29, 34
2325835
7 5 Oct 14:00 PO1 (scr.) František Ilko 0(3)2 Juraj Briškár
8 5 Oct 15:15 PO1 (scr.) František Ilko 0(3)2 Martin Oriňák
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
12 5 Oct 12:45 PO2 Fero Stribrnský 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
215629
5245
10 5 Oct 14:00 PO2 Maroš Soják 0(3)2 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
29152
17253
11 5 Oct 15:15 PO2 Maroš Soják 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
1418225, 23
6249
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
13 5 Oct 16:00 PO1 Martin Oriňák 3(5)0 Maroš Šeminský (scr.)
14 5 Oct 17:00 PO1 Marcel Rešovský 3(5)2 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
715821
54217
48336
30455
2364531
15 5 Oct 17:00 PO1 (scr.) Juraj Briškár 0(5)3 Peter Longauer
16 5 Oct 16:00 PO2 Fero Stribrnský 0(5)3 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
517028
9245
7346
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
17 5 Oct 18:00 PO1 Martin Oriňák 3(5)2 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
56120
44252
4339
2247460
4367513
18 5 Oct PO2 Peter Longauer 0(5)3 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
1017420, 22
2925621
31355
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
20 5 Oct 19:00 PO1 Martin Oriňák 4(7)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
54112
22, 468821
63343
30451
20556
2062644
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Martin OriňákC12:04:0+4352
2.Kevin ČižmarovičD12:04:0+4292
3.Peter LongauerA12:04:1+3222
4.Marcel RešovskýB12:04:1+32
5.Michal FrankB21:13:30251
6.Juraj BriškárC21:12:201
7.Fero StribrnskýD21:12:201
8.Maroš ŠeminskýA21:13:301
9.Adrián OriňákA30:21:4-30
10.Juraj KresilaB30:21:4-30
11.Maroš SojákD30:20:4-40
12.František IlkoC30:20:4-40
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 7
13Martin Oriňák3
Maroš Šeminský0
17Martin Oriňák3
Marcel Rešovský2
20Martin Oriňák4
Kevin Čižmarovič2
14Marcel Rešovský3
Michal Frank2
15Juraj Briškár0
Peter Longauer3
18Peter Longauer0
Kevin Čižmarovič3
16Fero Stribrnský0
Kevin Čižmarovič3
HráčNábehy
Martin Oriňák46, 43, 35, 34, 29, 28, 22, 22, 20
Kevin Čižmarovič29, 28, 25, 23, 22, 21, 20
Michal Frank25, 22, 21
Marcel Rešovský23
Peter Longauer22, 20

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Martin Oriňák
2.Kevin Čižmarovič
3. - 4.Peter Longauer,  Marcel Rešovský
5. - 8.Michal Frank,  Maroš Šeminský,  Fero Stribrnský,  Juraj Briškár
9. - 11.Maroš Soják,  Juraj Kresila,  Adrián Oriňák
12.František Ilko

Späť