ELITE 1  /19.02.2022 - 20.02.2022

OrganizátorElite Snooker & Billiard Club
Dátum19.02.2022 - 20.02.2022
Štartovné20€ / osoba (juniori do 18 rokov 10€)
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.

Registrácia

Hráči sa môžu do turnaja registrovať on-line (po prihlásení na stránky) alebo mailom na adresu adrian.orinak@gmail.com. Do emailové registrácie uveďte meno, priezvisko, dátum narodenia a kontaktný telefón. Termín uzávierky prihlášok je 16.02.2022 17:00. Kapacita turnaja je limitovaná na 16 hráčov.

  • Kevin Čižmarovič 1. Kevin Čižmarovič
  • Martin Kubala 2. Martin Kubala
  • Martin Kollár 3. Martin Kollár
  • Kamil Braso 4. Kamil Braso
  • Vlado Tencer 5. Vlado Tencer
  • Jozef Daňa 6. Jozef Daňa
  • Pavol Hirner 7. Pavol Hirner
  • Robo Kubík 8. Robo Kubík
  • Peter Varga 9. Peter Varga
  • Peter Ďureček 10. Peter Ďureček
  • Ľubomír Vasek 11. Ľubomír Vasek
  • Andrej Schwarcz 12. Andrej Schwarcz

A 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kevin Čižmarovič3:06:1+5703
Jozef Daňa2:14:2+22
Andrej Schwarcz1:23:4-11
Robo Kubík0:30:6-6200

B 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Peter Varga2:15:2+32
Martin Kubala2:15:4+1332
Kamil Braso2:14:3+1242
Ľubomír Vasek0:31:6-50

C 1 postupujúci

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Pavol Hirner3:06:3+3203
Martin Kollár2:15:2+3392
Peter Ďureček1:23:4-1251
Vlado Tencer0:31:6-50
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
3 19 Feb 9:00 BA1 Andrej Schwarcz 1(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
56140
41259
4137525
4 19 Feb 10:00 BA1 Robo Kubík 0(3)2 Jozef Daňa
Nábehy#Nábehy
19155
2042257
5 19 Feb 11:00 BA1 Robo Kubík 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
716228
1426926, 20
2 19 Feb 12:00 BA1 Andrej Schwarcz 0(3)2 Jozef Daňa
Nábehy#Nábehy
16153
41264
1 19 Feb 13:00 BA1 Andrej Schwarcz 2(3)0 Robo Kubík
Nábehy#Nábehy
57112
61218
6 19 Feb 14:00 BA1 Jozef Daňa 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
1017070
2526226, 27
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
15 19 Feb 15:00 BA1 Ľubomír Vasek 1(3)2 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
4514833
50248
26350
16 19 Feb 15:00 BA2 Peter Varga 2(3)0 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
50110
5629
17 19 Feb 16:00 BA1 Peter Varga 1(3)2 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
15155
46226
10355
14 19 Feb 16:00 BA2 Ľubomír Vasek 0(3)2 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
3015524
3526322
18 19 Feb 17:00 BA1 Kamil Braso 2(3)1 Martin Kubala
Nábehy#Nábehy
27157
244921030
55331
13 19 Feb 17:00 BA2 Ľubomír Vasek 0(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
30150
30250
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
12 19 Feb 9:00 BA2 Vlado Tencer 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
3117021, 22
2126026, 20
10 19 Feb 10:00 BA2 Pavol Hirner 2(3)1 Vlado Tencer
Nábehy#Nábehy
30154
2069253
52323
8 19 Feb 11:00 BA2 Peter Ďureček 2(3)0 Vlado Tencer
Nábehy#Nábehy
4511
2562255
9 19 Feb 12:00 BA2 Peter Ďureček 0(3)2 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
26161
925339
7 19 Feb 13:00 BA2 Peter Ďureček 1(3)2 Pavol Hirner
Nábehy#Nábehy
29161
47236
32346
11 19 Feb 14:00 BA2 Pavol Hirner 2(3)1 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
53144
28246
61326
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
19 20 Feb 9:00 BA1 Kevin Čižmarovič 3(5)0 Ľubomír Vasek
Nábehy#Nábehy
76148
53243
286136
20 20 Feb 9:00 BA2 Martin Kollár 3(5)0 Jozef Daňa
Nábehy#Nábehy
3065114
5123
2859318
21 20 Feb 10:30 BA2 Martin Kubala 3(5)1 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
15157
75241
60320
59435
22 20 Feb 10:30 BA1 Kamil Braso 3(5)1 Pavol Hirner
Nábehy#Nábehy
2275153
43249
47334
58453
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
23 20 Feb 12:00 BA1 Kevin Čižmarovič 1(5)3 Martin Kollár
Nábehy#Nábehy
2917024, 26
54224
3437656
244746130
24 20 Feb 12:00 BA2 Martin Kubala 1(5)3 Kamil Braso
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
25 20 Feb 14:00 BA1 Martin Kollár 4(7)2 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
406618
20254
2053336
235646
2156558
4058627
#HráčSkupinaPoradieZápasySkóre+/-NábehBody
1.Kevin ČižmarovičA13:06:1+5703
2.Pavol HirnerC13:06:3+3203
3.Peter VargaB12:15:2+32
4.Martin KollárC22:15:2+3392
5.Jozef DaňaA22:14:2+22
6.Martin KubalaB22:15:4+1332
7.Kamil BrasoB32:14:3+1242
8.Peter ĎurečekC31:23:4-1251
9.Andrej SchwarczA31:23:4-11
10.Vlado TencerC40:31:6-50
11.Ľubomír VasekB40:31:6-50
12.Robo KubíkA40:30:6-6200
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 7
19Kevin Čižmarovič3
Ľubomír Vasek0
23Kevin Čižmarovič1
Martin Kollár3
25Martin Kollár4
Kamil Braso2
20Martin Kollár3
Jozef Daňa0
21Martin Kubala3
Peter Varga1
24Martin Kubala1
Kamil Braso3
22Kamil Braso3
Pavol Hirner1
HráčNábehy
Kevin Čižmarovič70, 28, 28, 27, 26, 26, 25, 24, 20
Martin Kollár56, 40, 40, 39, 30, 30, 28, 26, 26, 24, 23, 22, 21, 21, 20, 20
Martin Kubala33, 30
Peter Ďureček25
Kamil Braso24, 24, 22, 22
Robo Kubík20
Pavol Hirner20

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Martin Kollár
2.Kamil Braso
3. - 4.Martin Kubala,  Kevin Čižmarovič
5. - 8.Peter Varga,  Ľubomír Vasek,  Jozef Daňa,  Pavol Hirner
9. - 10.Peter Ďureček,  Andrej Schwarcz
11. - 12.Vlado Tencer,  Robo Kubík

Späť