Snooker Liga 2019/20

OrganizátorSlovenský biliardový zväz / snooker.sk
RankingVšetky ligové turnaje sú zaradené do celoslovenského rebríčka.
Bodový zisk pre víťaza každého turnaja 1. ligy je 5000 b.
Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.9.
Bodový zisk pre víťaza každého turnaja 2. ligy je 3500 b.
Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8.
Dress CodePre zápasy 1. ligy je povinný Dress Code B.
Pre zápasy 2. ligy je Dress Code B povinný od semifinále.

Formát snooker ligy 2019/20

 

TurnajDátumVíťaz
1. Liga (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019 Kevin Čižmarovič
2. Liga - Západ (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019 Patrik Sojčák
2. Liga - Východ (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019
1. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Kevin Čižmarovič
2. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Martin Kollár
2. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Tomáš Jusko
1. Liga (T3) 11.01.2020 - 12.01.2020 Martin Kollár
2. Liga - Východ(T3) 11.01.2020 - 12.01.2020 Marián Kepšta
2. Liga - Západ (T3) 11.01.2020 - 12.01.2020 Ján Kostroš
1. Liga (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020 Martin Kollár
2. Liga - Východ (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020 Matúš Sedlák
2. Liga - Západ (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020 Dani Komi
1. Liga (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
2. Liga - Západ (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
2. Liga - Východ (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
#Hráč1. Liga (T1)2. Liga (T1)2. Liga (T1)1. Liga (T2)2. Liga - Západ(T2)2. Liga - Východ(T2)1. Liga (T3)2. Liga - Východ (T3)2. Liga - Západ (T3)1. Liga (T4)2. Liga - Východ (T4)2. Liga - Západ (T4)1. Liga (T5)2. Liga - Západ (T5)2. Liga - Východ (T5)Body
1Kevin Čižmarovič5000--5000--4500--4050-----18550
2Martin Kollár4500---3500-5000--5000-----18000
3Martin Oriňák4050--4500--3645--4500-----16695
4Michal Frank3281--4050--4050--4050-----15431
5Andrej Burdel4050--4050--3645--3645-----15390
6Adam Horáček3645--3645--3281--3645-----14216
Kamil Braso3645--3645--3645--3281-----14216
8Dani Komi-2800--2240---2240--3500---10780
9Peter Košč3645-----3281--3645-----10571
10Pavol Křemen3645---2240-4050--------9935
11Adrián Oriňák3281-----3281--3281-----9843
12Vladimír Mikula-2240--1434-3645----1434---8753
13Maroš Soják-----2800-2240--2800----7840
14Ľubomír Vasek-1792--1792---1792--2240---7616
15Matúš Sedlák-----2240-1792--3500----7532
16Marián Kepšta---3645---3500-------7145
17Ján Kostroš--------35003281-----6781
Patrik Sojčák-3500-------3281-----6781
19Martin Kubala----2800-3281--------6081
20Blažej Richter-1792------1792--2240---5824
Juraj Briškár-----1792-1792--2240----5824
22Vlado Tencer--------2800--2800---5600
23Peter Ďureček-1792--1434---2240------5466
24Peter Varga----1792-3281--------5073
25František Dolgoš-------2800--2240----5040
26Robo Kubík----1434---1434--1792---4660
27Maroš Šeminský-----2240-2240-------4480
28Branislav Kružel-2240--1792----------4032
29Danijel Vranješ---------3645-----3645
30Štefan Oltman-------1792--1792----3584
Jozef Daňa-1792--1792----------3584
32Tomáš Jusko-----3500---------3500
33Adrián Rubint-----1792--1434------3226
Radovan Hvizdoš--------1434--1792---3226
35Fero Stribrnský----1434--1434-------2868
36Vladimír Vančo-----1792---------1792
Marcel Rešovský-------1792-------1792
František Ilko-----1792---------1792
39Daniel Takáč-------1434-------1434