Snooker Liga 2019/20

OrganizátorSlovenský biliardový zväz / snooker.sk
RankingVšetky ligové turnaje sú zaradené do celoslovenského rebríčka.
Bodový zisk pre víťaza každého turnaja 1. ligy je 5000 b.
Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.9.
Bodový zisk pre víťaza každého turnaja 2. ligy je 3500 b.
Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8.
Dress CodePre zápasy 1. ligy je povinný Dress Code B.
Pre zápasy 2. ligy je Dress Code B povinný od semifinále.

Formát snooker ligy 2019/20

 

TurnajDátumVíťaz
1. Liga (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019 Kevin Čižmarovič
2. Liga - Západ (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019 Patrik Sojčák
2. Liga - Východ (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019
1. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Kevin Čižmarovič
2. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Martin Kollár
2. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Tomáš Jusko
1. Liga (T3) 11.01.2020 - 12.01.2020
2. Liga - Východ(T3) 11.01.2020 - 12.01.2020
2. Liga - Západ (T3) 11.01.2020 - 12.01.2020
1. Liga (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020
2. Liga - Východ (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020
2. Liga - Západ (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020
1. Liga (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
2. Liga - Západ (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
2. Liga - Východ (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
#Hráč1. Liga (T1)2. Liga (T1)2. Liga (T1)1. Liga (T2)2. Liga - Západ(T2)2. Liga - Východ(T2)1. Liga (T3)2. Liga - Východ (T3)2. Liga - Západ (T3)1. Liga (T4)2. Liga - Východ (T4)2. Liga - Západ (T4)1. Liga (T5)2. Liga - Západ (T5)2. Liga - Východ (T5)Body
1Kevin Čižmarovič5000--5000-----------10000
2Martin Oriňák4050--4500-----------8550
3Andrej Burdel4050--4050-----------8100
4Martin Kollár4500---3500----------8000
5Michal Frank3281--4050-----------7331
6Adam Horáček3645--3645-----------7290
Kamil Braso3645--3645-----------7290
8Pavol Křemen3645---2240----------5885
9Dani Komi-2800--2240----------5040
10Branislav Kružel-2240--1792----------4032
11Vladimír Mikula-2240--1434----------3674
12Peter Košč3645--------------3645
Marián Kepšta---3645-----------3645
14Ľubomír Vasek-1792--1792----------3584
Jozef Daňa-1792--1792----------3584
16Tomáš Jusko-----3500---------3500
Patrik Sojčák-3500-------------3500
18Adrián Oriňák3281--------------3281
19Peter Ďureček-1792--1434----------3226
20Martin Kubala----2800----------2800
Maroš Soják-----2800---------2800
22Matúš Sedlák-----2240---------2240
Maroš Šeminský-----2240---------2240
24František Ilko-----1792---------1792
Vladimír Vančo-----1792---------1792
Juraj Briškár-----1792---------1792
Blažej Richter-1792-------------1792
Peter Varga----1792----------1792
Adrián Rubint-----1792---------1792
30Robo Kubík----1434----------1434
Fero Stribrnský----1434----------1434