Snooker Liga 2019/20

OrganizátorSlovenský biliardový zväz / snooker.sk
RankingVšetky ligové turnaje sú zaradené do celoslovenského rebríčka.
Bodový zisk pre víťaza každého turnaja 1. ligy je 5000 b.
Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.9.
Bodový zisk pre víťaza každého turnaja 2. ligy je 3500 b.
Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8.
Dress CodePre zápasy 1. ligy je povinný Dress Code B.
Pre zápasy 2. ligy je Dress Code B povinný od semifinále.

Formát snooker ligy 2019/20

 

TurnajDátumVíťaz
1. Liga (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019 Kevin Čižmarovič
2. Liga - Západ (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019 Patrik Sojčák
2. Liga - Východ (T1) 21.09.2019 - 22.09.2019
1. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Kevin Čižmarovič
2. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Martin Kollár
2. Liga (T2) 09.11.2019 - 10.11.2019 Tomáš Jusko
1. Liga (T3) 11.01.2020 - 12.01.2020 Martin Kollár
2. Liga - Východ(T3) 11.01.2020 - 12.01.2020 Marián Kepšta
2. Liga - Západ (T3) 11.01.2020 - 12.01.2020 Ján Kostroš
1. Liga (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020
2. Liga - Východ (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020
2. Liga - Západ (T4) 22.02.2020 - 23.02.2020
1. Liga (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
2. Liga - Západ (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
2. Liga - Východ (T5) 25.04.2020 - 26.04.2020
#Hráč1. Liga (T1)2. Liga (T1)2. Liga (T1)1. Liga (T2)2. Liga - Západ(T2)2. Liga - Východ(T2)1. Liga (T3)2. Liga - Východ (T3)2. Liga - Západ (T3)1. Liga (T4)2. Liga - Východ (T4)2. Liga - Západ (T4)1. Liga (T5)2. Liga - Západ (T5)2. Liga - Východ (T5)Body
1Kevin Čižmarovič5000--5000--4500--------14500
2Martin Kollár4500---3500-5000--------13000
3Martin Oriňák4050--4500--3645--------12195
4Andrej Burdel4050--4050--3645--------11745
5Michal Frank3281--4050--4050--------11381
6Kamil Braso3645--3645--3645--------10935
7Adam Horáček3645--3645--3281--------10571
8Pavol Křemen3645---2240-4050--------9935
9Vladimír Mikula-2240--1434-3645--------7319
10Dani Komi-2800--2240---2240------7280
11Marián Kepšta---3645---3500-------7145
12Peter Košč3645-----3281--------6926
13Adrián Oriňák3281-----3281--------6562
14Martin Kubala----2800-3281--------6081
15Peter Ďureček-1792--1434---2240------5466
16Ľubomír Vasek-1792--1792---1792------5376
17Peter Varga----1792-3281--------5073
18Maroš Soják-----2800-2240-------5040
19Maroš Šeminský-----2240-2240-------4480
20Matúš Sedlák-----2240-1792-------4032
Branislav Kružel-2240--1792----------4032
22Blažej Richter-1792------1792------3584
Jozef Daňa-1792--1792----------3584
Juraj Briškár-----1792-1792-------3584
25Tomáš Jusko-----3500---------3500
Ján Kostroš--------3500------3500
Patrik Sojčák-3500-------------3500
28Adrián Rubint-----1792--1434------3226
29Robo Kubík----1434---1434------2868
Fero Stribrnský----1434--1434-------2868
31Vlado Tencer--------2800------2800
František Dolgoš-------2800-------2800
33František Ilko-----1792---------1792
Štefan Oltman-------1792-------1792
Vladimír Vančo-----1792---------1792
Marcel Rešovský-------1792-------1792
37Daniel Takáč-------1434-------1434
Radovan Hvizdoš--------1434------1434