Warning: sprintf(): Too few arguments in system/modules/cte/classes/Hooks.php on line 109
#0 [internal function]: __error(2, 'sprintf(): Too ...', 'system...', 109, Array)
#1 system/modules/cte/classes/Hooks.php(109): sprintf('%d??? / osoba (...', 10)
#2 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(464): Cte\Hooks->onGetContentElement(Object(Contao\ContentModel), '?
Cassovia Snooker Tour 2015/16 T2 - snooker.sk

Cassovia Snooker Tour 2015/16 T2  /28.11.2015 - 29.11.2015

OrganizátorSnooker Club Košice
Dátum28.11.2015 - 29.11.2015
Štartovné
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať v herni pred začiatkom turnaj)

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
  • Matúš Bučko 1. Matúš Bučko
  • Marián Kepšta 2. Marián Kepšta
  • Miroslav Šedo 3. Miroslav Šedo
  • Miloš Fara 4. Miloš Fara
  • Martin Faško 5. Martin Faško
  • František Dolgoš 6. František Dolgoš
  • Jozef Richter 7. Jozef Richter
  • Miloš Popovič 8. Miloš Popovič
  • Martin Oriňák 9. Martin Oriňák
  • Tomáš Parada 10. Tomáš Parada
  • Fero Stribrnský 11. Fero Stribrnský
  • Michal Frank 12. Michal Frank
  • Peter Greguš 13. Peter Greguš
  • Tomáš Ratkovský 14. Tomáš Ratkovský
  • Slavo Hrušovský 15. Slavo Hrušovský
  • Adrián Oriňák 16. Adrián Oriňák

A

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Fero Stribrnský2:15:2+32
Miloš Fara2:15:3+2212
František Dolgoš2:14:3+1292
Adrián Oriňák0:30:6-60

B

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Miroslav Šedo3:06:1+53
Slavo Hrušovský2:15:3+22
Martin Oriňák1:23:4-11
Jozef Richter0:30:6-60

C

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Marián Kepšta3:06:0+6613
Miloš Popovič2:14:3+1252
Tomáš Ratkovský1:23:4-11
Michal Frank0:30:6-60

D

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Faško3:06:3+3223
Matúš Bučko2:15:3+2352
Tomáš Parada1:23:4-1251
Peter Greguš0:32:6-40
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 7
25Marián Kepšta0
Slavo Hrušovský3
29Slavo Hrušovský0
Matúš Bučko3
31Matúš Bučko0
Miroslav Šedo4
26Fero Stribrnský0
Matúš Bučko3
27Miloš Fara3
Martin Faško1
30Miloš Fara0
Miroslav Šedo3
28Miloš Popovič1
Miroslav Šedo3
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
1 28 Nov 15:00 KE2 Adrián Oriňák 0(3)2 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
21150
35260
2 28 Nov 16:15 KE2 Fero Stribrnský 2(3)0 František Dolgoš
Nábehy#Nábehy
64144
50224
3 28 Nov 17:30 KE2 Fero Stribrnský 1(3)2 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
29149
7225921
47358
4 28 Nov 18:45 KE1 Adrián Oriňák 0(3)2 František Dolgoš
Nábehy#Nábehy
415429
41260
5 28 Nov 20:00 KE1 Adrián Oriňák 0(3)2 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
24137
16244
6 28 Nov 21:15 KE2 František Dolgoš 2(3)1 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
40153
59214
65350
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
7 28 Nov 15:00 KE1 Slavo Hrušovský 1(3)2 Miroslav Šedo
Nábehy#Nábehy
56146
39253
16366
8 28 Nov 16:15 KE1 Martin Oriňák 2(3)0 Jozef Richter (scr.)
9 28 Nov 17:30 KE1 Martin Oriňák 0(3)2 Miroslav Šedo
Nábehy#Nábehy
21158
19261
10 28 Nov 18:45 KE1 Slavo Hrušovský 2(3)1 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
41155
57245
56335
11 28 Nov 20:00 KE1 Slavo Hrušovský 2(3)0 Jozef Richter (scr.)
12 28 Nov 21:15 KE1 (scr.) Jozef Richter 0(3)2 Miroslav Šedo
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
13 28 Nov 7:30 KE2 Tomáš Ratkovský 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
29172
426461
14 28 Nov 8:45 KE2 Michal Frank 0(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
41148
1124925
15 28 Nov 10:00 KE2 Michal Frank 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
36152
526141
16 28 Nov 11:15 KE2 Tomáš Ratkovský 1(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
43141
62269
7360
17 28 Nov 12:30 KE2 Tomáš Ratkovský 2(3)0 Michal Frank
Nábehy#Nábehy
60133
47238
18 28 Nov 13:45 KE2 Miloš Popovič 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
40163
48250
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
19 28 Nov 7:30 KE1 Peter Greguš 1(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
61155
26261
1837833, 22
20 28 Nov 8:45 KE1 Tomáš Parada 1(3)2 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
32160
2541233
23354
21 28 Nov 10:00 KE1 Tomáš Parada 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
37167
2627825
22 28 Nov 11:15 KE1 Peter Greguš 1(3)2 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
41139
625222
20367
23 28 Nov 12:30 KE1 Peter Greguš 0(3)2 Tomáš Parada
Nábehy#Nábehy
28145
2623723
24 28 Nov 13:45 KE1 Martin Faško 2(3)1 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
4815735
64263
6834920, 20
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
25 29 Nov 12:00 KE1 Marián Kepšta 0(5)3 Slavo Hrušovský
Nábehy#Nábehy
35146
36244
38373
26 29 Nov 10:00 KE2 Fero Stribrnský 0(5)3 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
317343
17237
2835625
27 29 Nov 12:00 KE2 Miloš Fara 3(5)1 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
57147
13224
53327
76446
28 29 Nov 10:00 KE1 Miloš Popovič 1(5)3 Miroslav Šedo
Nábehy#Nábehy
2517124
42277
48334
1545625
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
29 29 Nov 14:00 KE1 Slavo Hrušovský 0(5)3 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
3016526
47270
44352
30 29 Nov 14:00 KE2 Miloš Fara 0(5)3 Miroslav Šedo
Nábehy#Nábehy
13148
37254
537329
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
31 29 Nov 16:30 KE1 Matúš Bučko 0(7)4 Miroslav Šedo
Nábehy#Nábehy
47156
45249
735627
146432
HráčNábehy
Marián Kepšta61, 41
Matúš Bučko43, 35, 33, 26, 25, 25, 22, 20, 20
Miroslav Šedo32, 29, 27, 25, 24
František Dolgoš29
Tomáš Parada25, 23
Miloš Popovič25
Martin Faško22
Miloš Fara21
PoradieHráč(i)
1.Miroslav Šedo
2.Matúš Bučko
3. - 4.Slavo Hrušovský,  Miloš Fara
5. - 8.Marián Kepšta,  Fero Stribrnský,  Miloš Popovič,  Martin Faško
9.František Dolgoš
10. - 12.Martin Oriňák,  Tomáš Parada,  Tomáš Ratkovský
13. - 15.Peter Greguš,  Adrián Oriňák,  Michal Frank
14.Jozef Richter

Späť