Warning: sprintf(): Too few arguments in system/modules/cte/classes/Hooks.php on line 109
#0 [internal function]: __error(2, 'sprintf(): Too ...', 'system...', 109, Array)
#1 system/modules/cte/classes/Hooks.php(109): sprintf('%d??? / osoba (...', 10)
#2 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(464): Cte\Hooks->onGetContentElement(Object(Contao\ContentModel), '?
Lineas Snooker Cup 2015/16 T1 - snooker.sk

Lineas Snooker Cup 2015/16 T1  /03.10.2015 - 04.10.2015

OrganizátorFreeball Snooker Club
Dátum03.10.2015 - 04.10.2015
Štartovné
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať v herni pred začiatkom turnaj)

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
  • Matúš Bučko 1. Matúš Bučko
  • Pavol Křemen 2. Pavol Křemen
  • Marián Kepšta 3. Marián Kepšta
  • Peter Varga 4. Peter Varga
  • Miloš Fara 5. Miloš Fara
  • Peter Košč 6. Peter Košč
  • Damir Vrljičak 7. Damir Vrljičak
  • Jozef Richter 8. Jozef Richter
  • Martin Faško 9. Martin Faško
  • Miroslav Hrubčo 10. Miroslav Hrubčo
  • František Dolgoš 11. František Dolgoš
  • Marcel Rešovský 12. Marcel Rešovský
  • Ivan Karola 13. Ivan Karola
  • Miloš Popovič 14. Miloš Popovič
  • Maroš Šeminský 15. Maroš Šeminský
  • Martin Oriňák 16. Martin Oriňák
  • Michal Frank 17. Michal Frank
  • Peter Greguš 18. Peter Greguš
  • Kamil Braso 19. Kamil Braso
  • Adrián Oriňák 20. Adrián Oriňák

A

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Pavol Křemen3:06:1+5263
Martin Oriňák2:15:3+2242
Jozef Richter1:23:5-21
Ivan Karola0:31:6-50

B

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Maroš Šeminský3:06:1+5213
Miloš Fara2:14:2+2202
Miroslav Hrubčo1:22:4-21
Adrián Oriňák0:31:6-50

C

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Marián Kepšta3:06:1+5273
Miloš Popovič2:15:3+2302
Damir Vrljičak1:22:4-21
Michal Frank0:31:6-50

D

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matúš Bučko3:06:0+6343
Peter Košč2:14:3+12
Kamil Braso1:22:4-21
Marcel Rešovský0:31:6-50

E

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Peter Varga3:06:1+5403
František Dolgoš2:14:3+12
Martin Faško1:24:40201
Peter Greguš0:30:6-60
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 7
31Matúš Bučko3
Peter Košč0
35Matúš Bučko3
Marián Kepšta1
37Matúš Bučko4
Pavol Křemen0
32Maroš Šeminský1
Marián Kepšta3
33Martin Oriňák0
Pavol Křemen3
36Pavol Křemen3
Miloš Fara0
34Miloš Fara3
Peter Varga2
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
15 3 Oct 18:00 PO1 Martin Oriňák 1(3)2 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
56147
2127522, 26
4336322c
16 3 Oct 18:00 PO2 Ivan Karola 1(3)2 Jozef Richter
Nábehy#Nábehy
010
22255
34356
17 3 Oct 19:30 PO1 Ivan Karola 0(3)2 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
27155
3426021, 22c
14 3 Oct 19:30 PO2 Martin Oriňák 2(3)1 Jozef Richter
Nábehy#Nábehy
010
33259
4735
18 3 Oct 21:00 PO1 Jozef Richter 0(3)2 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
48149
626520
13 3 Oct 21:00 PO2 Martin Oriňák 2(3)0 Ivan Karola
Nábehy#Nábehy
2460133
44227
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
4 3 Oct 9:00 PO1 Maroš Šeminský 2(3)0 Miroslav Hrubčo
Nábehy#Nábehy
010
43214
3 3 Oct 10:30 PO1 Adrián Oriňák 0(3)2 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
26152
225420
5 3 Oct 12:00 PO1 Maroš Šeminský 2(3)0 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
48122
59213
2 3 Oct 13:30 PO1 Adrián Oriňák 0(3)2 Miroslav Hrubčo
Nábehy#Nábehy
1155
3255
1 3 Oct 15:00 PO1 Adrián Oriňák 1(3)2 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
55138
3252
4936721
6 3 Oct 16:30 PO1 Miroslav Hrubčo 0(3)2 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
35153
19248
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
21 3 Oct 10:00 KE2 Michal Frank 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
11143
20246
22 3 Oct 11:30 KE2 Miloš Popovič 2(3)0 Damir Vrljičak (scr.)
23 3 Oct 13:00 KE2 Miloš Popovič 1(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
48145
2239252
5636027
20 3 Oct 14:30 KE2 Michal Frank 0(3)2 Damir Vrljičak
Nábehy#Nábehy
15160
40245
19 3 Oct 16:00 KE2 Michal Frank 1(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
22147
44241
1235830
24 3 Oct 17:30 KE2 (scr.) Damir Vrljičak 0(3)2 Marián Kepšta
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
27 3 Oct 10:00 KE1 Kamil Braso 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
3916821
1227524
28 3 Oct 11:30 KE1 Marcel Rešovský 1(3)2 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
40160
54246
45355
29 3 Oct 13:00 KE1 Marcel Rešovský 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
15155
3928734
26 3 Oct 14:30 KE1 Kamil Braso 0(3)2 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
23158
40254
25 3 Oct 16:00 KE1 Kamil Braso 2(3)0 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
48125
46234
30 3 Oct 17:30 KE1 Peter Košč 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
30173
4325721
Skupina E
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
9 3 Oct 9:00 PO2 Peter Greguš 0(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
39162
22261
10 3 Oct 10:30 PO2 František Dolgoš 2(3)1 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
14147
5524220
5238
8 3 Oct 12:00 PO2 Peter Greguš 0(3)2 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
51157
20257
11 3 Oct 13:30 PO2 František Dolgoš 0(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
38154
37251
7 3 Oct 15:00 PO2 Peter Greguš 0(3)2 František Dolgoš
Nábehy#Nábehy
46169
5254
12 3 Oct 16:30 PO2 Martin Faško 1(3)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
3015225
51244
937040
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
31 4 Oct 10:00 PO1 Matúš Bučko 3(5)0 Peter Košč
Nábehy#Nábehy
2875144
3477252
2457332
32 4 Oct 12:00 PO2 Maroš Šeminský 1(5)3 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
41152
4248
56342
49453
33 4 Oct 10:00 PO2 Martin Oriňák 0(5)3 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
5160
1425531
2436725
34 4 Oct 12:00 PO1 Miloš Fara 3(5)2 Peter Varga
Nábehy#Nábehy
31155
48256
47334
5844026
58538
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
35 4 Oct 14:00 PO1 Matúš Bučko 3(5)1 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
010
46244
20365
57423
36 4 Oct 14:00 PO2 Pavol Křemen 3(5)0 Miloš Fara
Nábehy#Nábehy
47131
57232
65328
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
37 4 Oct 16:00 PO1 Matúš Bučko 4(7)0 Pavol Křemen
Nábehy#Nábehy
110
6321
58330
54452
HráčNábehy
Peter Varga40, 26, 25
Matúš Bučko34, 34, 28, 24, 24, 21, 21
Pavol Křemen31, 26, 25, 22, 22, 22, 21, 20
Miloš Popovič30, 22
Marián Kepšta27
Martin Oriňák24
Maroš Šeminský21
Miloš Fara20
Martin Faško20

c = clearance, dohrávka

PoradieHráč(i)
1.Matúš Bučko
2.Pavol Křemen
3. - 4.Miloš Fara,  Marián Kepšta
5. - 8.Peter Košč,  Maroš Šeminský,  Peter Varga,  Martin Oriňák
9. - 10.Miloš Popovič,  František Dolgoš
11. - 15.Damir Vrljičak,  Martin Faško,  Kamil Braso,  Miroslav Hrubčo,  Jozef Richter
16. - 20.Peter Greguš,  Ivan Karola,  Adrián Oriňák,  Michal Frank,  Marcel Rešovský

Späť