Warning: sprintf(): Too few arguments in system/modules/cte/classes/Hooks.php on line 109
#0 [internal function]: __error(2, 'sprintf(): Too ...', 'system...', 109, Array)
#1 system/modules/cte/classes/Hooks.php(109): sprintf('%d??? / osoba (...', 10)
#2 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(464): Cte\Hooks->onGetContentElement(Object(Contao\ContentModel), '?
Lineas Snooker Cup 2015/16 T3 - snooker.sk

Lineas Snooker Cup 2015/16 T3  /05.03.2016 - 06.03.2016

OrganizátorFreeball Snooker Club
Dátum05.03.2016 - 06.03.2016
Štartovné
RankingTurnaj je zaradený do celoslovenského rebríčka. Bodový zisk pre víťaza je 3500 b. Ďalšie miesta sú krátené koeficientom 0.8
Dress CodeDress Code B / Spoločenské topánky, spoločenské nohavice bez našitých vreciek, polokošeľa alebo tričko s golierikom

Formát turnaja

Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať v herni pred začiatkom turnaj)

Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:

  • ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
  • V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
  • Matúš Bučko 1. Matúš Bučko
  • Kevin Čižmarovič 2. Kevin Čižmarovič
  • Marián Kepšta 3. Marián Kepšta
  • Martin Faško 4. Martin Faško
  • Martin Oriňák 5. Martin Oriňák
  • Jozef Richter 6. Jozef Richter
  • Miloš Popovič 7. Miloš Popovič
  • Tomáš Parada 8. Tomáš Parada
  • Fero Stribrnský 9. Fero Stribrnský
  • František Dolgoš 10. František Dolgoš
  • Miroslav Hrubčo 11. Miroslav Hrubčo
  • Maroš Šeminský 12. Maroš Šeminský
  • Enrik Tenk 13. Enrik Tenk
  • Marcel Rešovský 14. Marcel Rešovský
  • Kamil Braso 15. Kamil Braso
  • Ivan Karola 16. Ivan Karola
  • Peter Greguš 17. Peter Greguš
  • Adrián Oriňák 18. Adrián Oriňák
  • Michal Frank 19. Michal Frank
  • Marcel Rusňák 20. Marcel Rusňák
  • Juraj Briškár 21. Juraj Briškár
  • Tibor Kiššimon 22. Tibor Kiššimon
  • Marián Marhefka 23. Marián Marhefka
  • Matej Fedorek 24. Matej Fedorek

A

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Kevin Čižmarovič3:06:0+6323
Miloš Popovič2:14:3+1282
Adrián Oriňák1:23:4-11
Matej Fedorek0:30:6-60

B

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Oriňák3:06:0+6223
Maroš Šeminský2:14:2+2222
Enrik Tenk1:22:4-21
Tibor Kiššimon0:30:6-60

C

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Matúš Bučko3:06:1+5503
Tomáš Parada2:15:2+3202
Marcel Rusňák1:22:4-21
Peter Greguš0:30:6-60

D

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Miroslav Hrubčo3:06:2+43
Jozef Richter2:15:4+12
Juraj Briškár1:23:5-21
Ivan Karola0:33:6-30

E

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
Martin Faško2:15:4+1262
Marcel Rešovský2:15:2+3202
Michal Frank1:23:4-11
Fero Stribrnský1:22:5-31

F

HráčZápasyFrames+/-NábehBody
František Dolgoš2:15:2+32
Kamil Braso2:14:2+2212
Marián Kepšta2:14:3+12
Marián Marhefka0:30:6-60
Štvrťfinále Best of 5 Semifinále Best of 5 Finále Best of 7
37Kevin Čižmarovič3
Maroš Šeminský0
41Kevin Čižmarovič3
Miroslav Hrubčo0
43Kevin Čižmarovič2
Matúš Bučko4
38Miroslav Hrubčo3
Tomáš Parada1
39Marcel Rešovský1
Matúš Bučko3
42Matúš Bučko3
Martin Oriňák1
40František Dolgoš1
Martin Oriňák3
Skupina A
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
33 5 Mar 16:30 KE1 Matej Fedorek 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
22163
12254
34 5 Mar 16:30 KE2 Adrián Oriňák 1(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
51136
25260
14353
35 5 Mar 17:45 KE1 Adrián Oriňák 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
30152
28254
32 5 Mar 17:45 KE2 Matej Fedorek 0(3)2 Miloš Popovič
Nábehy#Nábehy
16158
37262
36 5 Mar 19:00 KE1 Miloš Popovič 0(3)2 Kevin Čižmarovič
Nábehy#Nábehy
286918732
46259
31 5 Mar 19:00 KE2 Matej Fedorek 0(3)2 Adrián Oriňák
Nábehy#Nábehy
6155
38246
Skupina B
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
3 5 Mar 9:00 PO1 Tibor Kiššimon 0(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
33166
21248
4 5 Mar 10:15 PO1 Enrik Tenk 0(3)2 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
28142
22263
2 5 Mar 11:30 PO1 Tibor Kiššimon 0(3)2 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
16150
2026122
5 5 Mar 12:45 PO1 Enrik Tenk 0(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
34160
3126022
1 5 Mar 14:00 PO1 Tibor Kiššimon 0(3)2 Enrik Tenk
Nábehy#Nábehy
21151
34267
6 5 Mar 15:15 PO1 Maroš Šeminský 0(3)2 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
40146
40266
Skupina C
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
21 5 Mar 9:00 KE1 Marcel Rusňák 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
3916024
32265
22 5 Mar 10:15 KE1 Peter Greguš 0(3)2 Tomáš Parada
Nábehy#Nábehy
17153
53261
20 5 Mar 11:30 KE1 Marcel Rusňák 0(3)2 Tomáš Parada
Nábehy#Nábehy
29148
23243
23 5 Mar 12:45 KE1 Peter Greguš 0(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
28158
1128250
19 5 Mar 14:00 KE1 Marcel Rusňák 2(3)0 Peter Greguš
Nábehy#Nábehy
60140
81234
24 5 Mar 15:15 KE1 Tomáš Parada 1(3)2 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
2062150
2327332
26366
Skupina D
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
9 5 Mar 9:00 PO2 Juraj Briškár 1(3)2 Jozef Richter
Nábehy#Nábehy
46180
52233
34376
10 5 Mar 10:15 PO2 Ivan Karola 1(3)2 Miroslav Hrubčo
Nábehy#Nábehy
62134
20247
13345
8 5 Mar 11:30 PO2 Juraj Briškár 0(3)2 Miroslav Hrubčo
Nábehy#Nábehy
25143
29260
11 5 Mar 12:45 PO2 Ivan Karola 1(3)2 Jozef Richter
Nábehy#Nábehy
010
41254
35345
7 5 Mar 14:00 PO2 Juraj Briškár 2(3)1 Ivan Karola
Nábehy#Nábehy
31142
47239
47331
12 5 Mar 15:15 PO1 Miroslav Hrubčo 2(3)1 Jozef Richter
Nábehy#Nábehy
49165
51236
47318
Skupina E
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
15 5 Mar 16:30 PO1 Michal Frank 1(3)2 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
1715626
57244
47363
16 5 Mar 16:30 PO2 Marcel Rešovský 2(3)0 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
2050118
51244
17 5 Mar 17:45 PO1 Marcel Rešovský 1(3)2 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
34147
50233
36368
14 5 Mar 17:45 PO2 Michal Frank 2(3)0 Fero Stribrnský
Nábehy#Nábehy
62137
44236
18 5 Mar 19:00 PO1 Fero Stribrnský 2(3)1 Martin Faško
Nábehy#Nábehy
2114822
41225
52347
13 5 Mar 19:00 PO2 Michal Frank 0(3)2 Marcel Rešovský
Nábehy#Nábehy
63164
6246
Skupina F
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
27 5 Mar 9:00 KE2 Marián Marhefka 0(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
32152
29259
28 5 Mar 10:15 KE2 Kamil Braso 0(3)2 František Dolgoš
Nábehy#Nábehy
27139
45255
26 5 Mar 11:30 KE2 Marián Marhefka 0(3)2 František Dolgoš
Nábehy#Nábehy
30159
35256
29 5 Mar 12:45 KE2 Kamil Braso 2(3)0 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
2159114
51237
25 5 Mar 14:00 KE2 Marián Marhefka 0(3)2 Kamil Braso
Nábehy#Nábehy
35147
44254
30 5 Mar 15:15 KE2 František Dolgoš 1(3)2 Marián Kepšta
Nábehy#Nábehy
29182
56233
8356
Štvrťfinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
37 6 Mar 10:00 PO1 Kevin Čižmarovič 3(5)0 Maroš Šeminský
Nábehy#Nábehy
45129
56231
66341
38 6 Mar 12:00 PO2 Miroslav Hrubčo 3(5)1 Tomáš Parada
Nábehy#Nábehy
11144
41234
69332
5747
39 6 Mar 12:00 PO1 Marcel Rešovský 1(5)3 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
27158
40236
437933
4248023, 22
40 6 Mar 10:00 PO2 František Dolgoš 1(5)3 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
15149
48238
29369
31457
Semifinále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
41 6 Mar 14:00 PO2 Kevin Čižmarovič 3(5)0 Miroslav Hrubčo
Nábehy#Nábehy
5813421
59250
4737
42 6 Mar 14:00 PO1 Matúš Bučko 3(5)1 Martin Oriňák
Nábehy#Nábehy
81130
1625125
60333
58432
Finále
#DátumStôlHráč 1Hráč 2
43 6 Mar 16:00 PO1 Kevin Čižmarovič 2(7)4 Matúš Bučko
Nábehy#Nábehy
5218630
2456212
1935426
2053415
956920, 21
35677
HráčNábehy
Matúš Bučko50, 33, 32, 30, 26, 24, 23, 22, 21, 20
Kevin Čižmarovič32, 24, 20
Miloš Popovič28
Martin Faško26, 22
Martin Oriňák25, 22
Maroš Šeminský22
Kamil Braso21
Miroslav Hrubčo21
Marcel Rešovský20
Tomáš Parada20
PoradieHráč(i)
1.Matúš Bučko
2.Kevin Čižmarovič
3. - 4.Martin Oriňák,  Miroslav Hrubčo
5. - 8.Maroš Šeminský,  Marcel Rešovský,  František Dolgoš,  Tomáš Parada
9. - 13.Jozef Richter,  Martin Faško,  Kamil Braso,  Miloš Popovič,  Marián Kepšta
14. - 19.Juraj Briškár,  Michal Frank,  Fero Stribrnský,  Enrik Tenk,  Adrián Oriňák,  Marcel Rusňák
20. - 24.Marián Marhefka,  Matej Fedorek,  Tibor Kiššimon,  Peter Greguš,  Ivan Karola

Späť