Hrá sa systémom skupiny a play off. Skupiny sa odohrajú systémom každý s každým, vyraďovacia časť systémom jednoduchého KO. Každý hráč sa musí registrovať a zaplatiť štartovné v klube najneskôr 15 minút pred plánovaným časom svojho 1. zápasu (netreba sa registrovať v herni pred začiatkom turnaj)
Všetky zápasy turnaja sa odohrajú podľa pravidiel WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association) s následujúcimi úpravami:
ak je do zápasu pridelený plošný rozhodca, hráči sú povinní ho privolať v situácii, kedy môže dôjsť k uplatneniu pravidla “Foul and Miss”. Ak tak hráči neurobia, nie je možné hlásiť “Miss”
V prípade, že do zápasu nie je pridelený plošný rozhodca ani stolový rozhodca, "Miss" je možné uplnatniť maximálne 2x v jednej sérii.
1. Štefan Čižmarovič
2. Matúš Bučko
3. Peter Košč
4. Pavol Křemen
5. Kevin Čižmarovič
6. František Dolgoš
7. Jozef Richter
8. Miloš Popovič
9. Martin Oriňák
10. Andrej Burdel
11. Tomáš Parada
12. Miroslav Hrubčo
13. Maroš Šeminský
14. Damir Vrljičak
15. Marcel Rešovský
16. Matej Hrubčo
17. Tomáš Ratkovský
18. Michal Frank
19. Peter Greguš
20. Maroš Horváth
21. Adrián Oriňák
22. Jozef Mikulášek
23. Fero Stribrnský
24. Peter Dobál
A
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Fero Stribrnský
3:0
6:1
+5
27
3
Tomáš Parada
2:1
5:3
+2
2
Štefan Čižmarovič
1:2
2:5
-3
1
Tomáš Ratkovský
0:3
2:6
-4
0
B
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Pavol Křemen
3:0
6:1
+5
29
3
Maroš Šeminský
2:1
5:3
+2
31
2
Martin Oriňák
1:2
3:4
-1
22
1
Jozef Mikulášek
0:3
0:6
-6
0
C
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Andrej Burdel
3:0
6:0
+6
37
3
Adrián Oriňák
1:2
3:4
-1
1
František Dolgoš
1:2
2:4
-2
24
1
Marcel Rešovský
1:2
2:5
-3
1
D
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Kevin Čižmarovič
3:0
6:1
+5
31
3
Jozef Richter
2:1
5:2
+3
25
2
Matej Hrubčo
1:2
2:4
-2
18
1
Peter Dobál
0:3
0:6
-6
0
E
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Matúš Bučko
3:0
6:2
+4
35
3
Damir Vrljičak
2:1
5:3
+2
30
2
Miloš Popovič
1:2
4:4
0
23
1
Peter Greguš
0:3
0:6
-6
0
F
Hráč
Zápasy
Frames
+/-
Nábeh
Body
Peter Košč
3:0
6:1
+5
3
Michal Frank
2:1
4:3
+1
21
2
Maroš Horváth
1:2
3:4
-1
1
Miroslav Hrubčo
0:3
1:6
-5
0
Štvrťfinále Best of 5
Semifinále Best of 5
Finále Best of 5
37
Andrej Burdel
3
Damir Vrljičak
1
41
Andrej Burdel
3
Peter Košč
1
43
Andrej Burdel
3
Pavol Křemen
2
38
Fero Stribrnský
0
Peter Košč
3
39
Matúš Bučko
0
Pavol Křemen
3
42
Pavol Křemen
3
Jozef Richter
0
40
Jozef Richter
3
Kevin Čižmarovič
1
Skupina A
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
15
19 Dec 16:30
KE1
Fero Stribrnský
2
(3)
0
Štefan Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
27
65
1
17
48
2
28
16
19 Dec 16:30
KE2
Tomáš Ratkovský
1
(3)
2
Tomáš Parada
Nábehy
#
Nábehy
34
1
57
51
2
14
24
3
65
17
19 Dec 17:45
KE1
Tomáš Ratkovský
1
(3)
2
Štefan Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
18
1
40
45
2
11
37
3
38
13
19 Dec 17:45
KE2
Fero Stribrnský
2
(3)
0
Tomáš Ratkovský
Nábehy
#
Nábehy
60
1
16
49
2
11
18
19 Dec 19:00
KE1
Tomáš Parada
2
(3)
0
Štefan Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
58
1
29
56
2
34
14
19 Dec 19:00
KE2
Fero Stribrnský
2
(3)
1
Tomáš Parada
Nábehy
#
Nábehy
56
1
34
24
2
44
51
3
22
Skupina B
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
31
19 Dec 12:45
PO2
Jozef Mikulášek
0
(3)
2
Maroš Šeminský
Nábehy
#
Nábehy
29
1
69
31
14
2
54
34
19 Dec 14:00
PO2
Maroš Šeminský
2
(3)
1
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
44
1
67
63
2
51
22
46
3
17
33
19 Dec 15:15
PO2
Jozef Mikulášek
0
(3)
2
Pavol Křemen
Nábehy
#
Nábehy
8
1
57
29
44
2
55
32
19 Dec 16:30
PO2
Jozef Mikulášek
0
(3)
2
Martin Oriňák
Nábehy
#
Nábehy
12
1
57
18
2
50
35
19 Dec 17:45
PO2
Maroš Šeminský
1
(3)
2
Pavol Křemen
Nábehy
#
Nábehy
9
1
62
28
68
2
28
51
3
61
36
19 Dec 19:00
PO2
Martin Oriňák
0
(3)
2
Pavol Křemen
Nábehy
#
Nábehy
32
1
46
32
2
65
Skupina C
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
21
19 Dec 9:00
PO1
Adrián Oriňák
2
(3)
0
František Dolgoš
Nábehy
#
Nábehy
54
1
39
57
2
1
22
19 Dec 9:00
PO2
Marcel Rešovský
0
(3)
2
Andrej Burdel
Nábehy
#
Nábehy
26
1
51
7
2
53
23
19 Dec 10:15
PO1
Marcel Rešovský
0
(3)
2
František Dolgoš
Nábehy
#
Nábehy
47
1
71
24
20
2
45
20
19 Dec 10:15
PO2
Adrián Oriňák
0
(3)
2
Andrej Burdel
Nábehy
#
Nábehy
17
1
46
35
2
65
19
19 Dec 11:30
PO1
Adrián Oriňák
1
(3)
2
Marcel Rešovský
Nábehy
#
Nábehy
41
1
36
21
2
48
20
3
61
24
19 Dec 11:30
PO2
Andrej Burdel
2
(3)
0
František Dolgoš
Nábehy
#
Nábehy
64
1
3
37
78
2
64
Skupina D
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
9
19 Dec 9:00
KE2
Peter Dobál
0
(3)
2
Kevin Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
21
1
66
44
2
51
10
19 Dec 10:15
KE2
Matej Hrubčo
0
(3)
2
Jozef Richter
Nábehy
#
Nábehy
30
1
61
25
11
2
66
22
8
19 Dec 11:30
KE2
Peter Dobál
0
(3)
2
Jozef Richter
Nábehy
#
Nábehy
37
1
71
28
2
60
7
19 Dec 12:45
KE2
Peter Dobál
0
(3)
2
Matej Hrubčo
Nábehy
#
Nábehy
10
1
56
18
4
2
55
11
19 Dec 14:00
KE2
Matej Hrubčo
0
(3)
2
Kevin Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
38
1
52
49
2
58
24
12
19 Dec 15:15
KE2
Jozef Richter
1
(3)
2
Kevin Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
28
1
56
31c
58
2
47
13
3
52
Skupina E
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
3
19 Dec 9:00
KE1
Peter Greguš
0
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
18
1
85
35
25
2
51
25c
4
19 Dec 10:15
KE1
Damir Vrljičak
2
(3)
1
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
36
1
59
56
2
47
63
3
20
2
19 Dec 11:30
KE1
Peter Greguš
0
(3)
2
Miloš Popovič
Nábehy
#
Nábehy
21
1
62
22
2
66
23
5
19 Dec 12:45
KE1
Damir Vrljičak
1
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
45
1
59
30, 22
79
2
31
36
3
51
1
19 Dec 14:00
KE1
Peter Greguš
0
(3)
2
Damir Vrljičak
Nábehy
#
Nábehy
31
1
41
41
2
71
6
19 Dec 15:15
KE1
Miloš Popovič
1
(3)
2
Matúš Bučko
Nábehy
#
Nábehy
25
1
59
22c
65
2
24
41
3
76
22c
Skupina F
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
28
19 Dec 12:45
PO1
Michal Frank
2
(3)
1
Miroslav Hrubčo
Nábehy
#
Nábehy
11
1
39
49
2
19
50
3
35
27
19 Dec 14:00
PO1
Maroš Horváth
1
(3)
2
Peter Košč
Nábehy
#
Nábehy
60
1
36
25
2
60
10
3
38
26
19 Dec 15:15
PO1
Maroš Horváth
2
(3)
0
Miroslav Hrubčo
Nábehy
#
Nábehy
58
1
17
49
2
24
29
19 Dec 16:30
PO1
Michal Frank
0
(3)
2
Peter Košč
Nábehy
#
Nábehy
30
1
60
21
48
2
56
25
19 Dec 17:45
PO1
Maroš Horváth
0
(3)
2
Michal Frank
Nábehy
#
Nábehy
4
1
54
54
2
60
30
19 Dec 19:00
PO1
Miroslav Hrubčo
0
(3)
2
Peter Košč
Nábehy
#
Nábehy
24
1
67
38
2
46
Štvrťfinále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
37
20 Dec 10:00
PO2
Andrej Burdel
3
(5)
1
Damir Vrljičak
Nábehy
#
Nábehy
70
1
33
25
57
2
64
21
22
64
3
32
38
4
0
38
20 Dec 12:00
PO1
Fero Stribrnský
0
(5)
3
Peter Košč
Nábehy
#
Nábehy
10
1
58
41
2
45
29
3
57
23
39
20 Dec 12:00
PO2
Matúš Bučko
0
(5)
3
Pavol Křemen
Nábehy
#
Nábehy
31
47
1
61
23
29
2
56
23
42
3
55
40
20 Dec 10:00
PO1
Jozef Richter
3
(5)
1
Kevin Čižmarovič
Nábehy
#
Nábehy
20
1
52
63
2
32
54
3
46
45
4
37
Semifinále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
41
20 Dec
PO1
Andrej Burdel
3
(5)
1
Peter Košč
Nábehy
#
Nábehy
23
68
1
13
50
2
70
52
3
18
41
4
7
42
20 Dec
PO2
Pavol Křemen
3
(5)
0
Jozef Richter
Nábehy
#
Nábehy
56
1
18
51
2
42
36
54
3
22
Finále
#
Dátum
Stôl
Hráč 1
Hráč 2
43
20 Dec 16:00
PO1
Andrej Burdel
3
(5)
2
Pavol Křemen
Nábehy
#
Nábehy
57
1
40
20
2
57
23
63
3
43
42
4
72
21, 22
65
5
40
26
Hráč
Nábehy
Andrej Burdel
37, 23, 22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
37
František Dolgoš
Skupina C
2
19 Dec
23
Peter Košč
Semifinále
1
20 Dec
22
Damir Vrljičak
Štvrťfinále
3
20 Dec
Pavol Křemen
36, 29, 28, 26, 23, 23, 23, 22, 21
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
36
Jozef Richter
Semifinále
3
20 Dec
29
Jozef Mikulášek
Skupina B
1
19 Dec
28
Maroš Šeminský
Skupina B
1
19 Dec
26
Andrej Burdel
Finále
5
20 Dec
23
Matúš Bučko
Štvrťfinále
1
20 Dec
23
Matúš Bučko
Štvrťfinále
2
20 Dec
23
Andrej Burdel
Finále
2
20 Dec
22
Andrej Burdel
Finále
4
20 Dec
21
Andrej Burdel
Finále
4
20 Dec
Matúš Bučko
35, 31, 25, 22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
35
Peter Greguš
Skupina E
1
19 Dec
31
Pavol Křemen
Štvrťfinále
1
20 Dec
25 C
Peter Greguš
Skupina E
2
19 Dec
22 C
Miloš Popovič
Skupina E
3
19 Dec
Kevin Čižmarovič
31, 24
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
31 C
Jozef Richter
Skupina D
1
19 Dec
24
Matej Hrubčo
Skupina D
2
19 Dec
Maroš Šeminský
31
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
31
Jozef Mikulášek
Skupina B
1
19 Dec
Damir Vrljičak
30, 25, 22, 21
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
30
Matúš Bučko
Skupina E
2
19 Dec
25
Andrej Burdel
Štvrťfinále
1
20 Dec
22
Matúš Bučko
Skupina E
2
19 Dec
21
Andrej Burdel
Štvrťfinále
2
20 Dec
Fero Stribrnský
27
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
27
Štefan Čižmarovič
Skupina A
1
19 Dec
Jozef Richter
25, 22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
25
Matej Hrubčo
Skupina D
1
19 Dec
22
Matej Hrubčo
Skupina D
2
19 Dec
František Dolgoš
24
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
24
Marcel Rešovský
Skupina C
1
19 Dec
Miloš Popovič
23, 22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
23
Peter Greguš
Skupina E
2
19 Dec
22 C
Matúš Bučko
Skupina E
2
19 Dec
Peter Košč
23
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
23
Fero Stribrnský
Štvrťfinále
3
20 Dec
Martin Oriňák
22
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
22
Maroš Šeminský
Skupina B
2
19 Dec
Michal Frank
21
Nábeh
Protihráč
Kolo
Frame
Dátum
21
Peter Košč
Skupina F
2
19 Dec
c = clearance, dohrávka
Poradie
Hráč(i)
1.
Andrej Burdel
2.
Pavol Křemen
3. - 4.
Peter Košč, Jozef Richter
5. - 8.
Fero Stribrnský, Kevin Čižmarovič, Matúš Bučko, Damir Vrljičak
9. - 11.
Michal Frank, Maroš Šeminský, Tomáš Parada
12. - 19.
Matej Hrubčo, Miloš Popovič, František Dolgoš, Maroš Horváth, Marcel Rešovský, Štefan Čižmarovič, Adrián Oriňák, Martin Oriňák
20. - 24.
Miroslav Hrubčo, Jozef Mikulášek, Peter Dobál, Tomáš Ratkovský, Peter Greguš